8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bosch" (Fot. Amazon Prime Video)

"Bosch" z zamówieniem na 6. sezon. Powstaje serialowy "Jack Reacher". Ekipa "Dark" tworzy horror "1899". A oprócz tego "Narcos", "Gotham" i nie tylko.

1. "Bosch" z zamówieniem na 6. sezon. Amazon zamówił 6. sezon "Boscha" jeszcze przed premierą 5. sezonu, która planowana jest na 2019 rok.

2. Powstaje serialowy "Jack Reacher". Lee Child, autor cyklu powieści, których bohaterem jest Jack Reacher, powiedział, że zostaną one przeniesione na mały ekran. Nowych filmów z Tom Cruise'em już nie będzie, nie zobaczymy go także w serialu.

3. Ekipa "Dark" tworzy horror "1899". Jantje Friese i Baran bo Odar tworzą kolejny serial dla Netfliksa – historyczny horror "1899", opowiadający o parowcu z imigrantami z różnych krajów europejskich, który płynie z Londynu do Nowego Jorku. Kiedy napotykają porzucony na środku oceanu statek, ich wyprawa zamienia się w koszmar.

4. Jesse Garcia w 4. sezonie "Narcos". W stałej obsadzie "Narcos: Meksyk" zobaczymy Jesse'ego Garcię z "Od zmierzchu do świtu". Zagra agenta DEA, który zgłasza się na ochotnika do Meksyku.

5. Gina Carano w obsadzie "The Mandalorian". Była gwiazda MMA i aktorka znana m.in. z filmu "Deadpool" dołączyła do obsady "The Mandalorian", serialu Disneya z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Szczegóły roli nie zostały podane.

6. Bane w zapowiedzi finałowego sezonu "Gotham". "Gotham" wraca 3 stycznia z 5. sezonem, a tymczasem możecie zobaczyć, jak wygląda Shane West w roli Bane'a.

7. Steve Carell w zapowiedzi "Saturday Night Live". Steve Carell teraz jest poważnym aktorem, ale nie przeszkadza mu to występować w programach ze skeczami. Oczywiście jeśli odpowiednio się nastroi.

8. Zapowiedź 3. sezonu "Frontier". Premiera nowej serii "Frontier" 23 listopada na Netfliksie.

REKLAMA