6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Counterpart" (Fot. Starz)

J.K. Simmons w obsadzie nowej "Veroniki Mars". Hugh Grant w miniserialu "The Undoing". Tytuł noworocznego odcinka "Doktora Who". A oprócz tego "Designated Survivor", "Strefa mroku" i nie tylko.

1. J.K. Simmons w obsadzie nowej "Veroniki Mars". J.K. Simmons dostał rolę powracającą w nowej serii "Veroniki Mars". Zagra Clyde'a Pricketta, przekręciarza, który spędził 10 lat w więzieniu. Teraz wychodzi na wolność, inteligentniejszy i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek, i zaczyna pracę dla Big Dicka Casablancasa (David Starzyk).

Ekipa "Veroniki Mars" rozpoczęła już czytanie scenariusza – tak wygląda pierwsze zdjęcie zza kulis.

2. Hugh Grant w obsadzie "The Undoing". Hugh Grant dołączył do obsady miniserialu HBO "The Undoing". Serial opowiada o terapeutce (Nicole Kidman), która właśnie ma opublikować pierwszą książkę, kiedy jej życiem wstrząsają tragedie: czyjaś śmierć, zniknięcie męża i "łańcuch koszmarnych rewelacji" na jego temat. W postać męża wcieli się właśnie Hugh Grant.

3. Kumail Nanjiani w nowej "Strefie mroku". Aktor znany z "Doliny Krzemowej" pojawi się w jednym z odcinków nowej "Strefy mroku" CBS All Access. Wystąpią w nim także Sanaa Lathan i Adam Scott.

4. Lauren Holly i Benjamin Watson w "Designated Survivor". Oboje dostali role powracające w 3. sezonie serialu przejętego przez Netfliksa.

5. "Who Year’s Day", czyli noworoczny "Doktor Who". BBC podało tytuł noworocznego odcinka "Doktora Who", który ma być nową tradycją serialu, zamiast odcinka świątecznego. Doktor i towarzysze zmierzą się z przerażającym kosmicznym zagrożeniem.

6. Powiększa się obsada "Grand Hotel". John Marshall Jones, Richard Burgi i Adrian Pasdar dołączyli do obsady serialu ABC, będącego współczesną wersją kostiumowego hitu z Hiszpanii.

REKLAMA