Ekipa "The Good Place" uczy Teda Dansona tańczyć – nic lepszego dziś nie zobaczycie!

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

Co można zrobić w chwili przerwy na planie "The Good Place"? Na przykład nauczyć się ruchów do floss dance. Zobaczcie, jak poszło Tedowi Dansonowi, który miał całą grupę nauczycieli.

Wiecie, czym jest floss? Ten niewinnie wyglądający ruch taneczny wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Przynajmniej dla niektórych, co udowodnił Ted Danson, próbujący opanować tę trudną sztukę na planie "The Good Place". Nie było łatwo – do tego stopnia, że jeden nauczyciel okazał się niewystarczający.

Jak widzicie, William Jackson Harper robił co mógł, by Danson skopiował jego ruchy, ale sprawa okazała się bardziej skomplikowana. Dopiero pomoc Kristen Bell pokazującej idealne ułożenie bioder i D'Arcy Carden pomagającej Dansonowi utrzymać prostą postawę, przyniosła pożądany efekt. No, przynajmniej na chwilę. Bo potem trzeba było zmienić stronę i wszystko znów się posypało.

Ale mniejsza z tym, w końcu liczą się chęci, a tych Tedowi Dansonowi odmówić nie można. Zdecydowanie trzeba też pochwalić pracę zespołową ekipy "The Good Place", która udowodniła, że na planie jest równie zgrana, co w serialu. Choć mamy wrażenie, że nauczenie Ted Dansona flossu może być jeszcze większym wyzwaniem, niż trafienie do Dobrego Miejsca. W sumie więc nie dziwimy się Jameeli Jamil, która obserwowała to wszystko z boku – my też nie moglibyśmy oderwać wzroku.