Bridgette powraca w 2. sezonie "SMILF". Mamy odlotowy zwiastun i datę premiery

"SMILF" (Fot. Showtime)

0

"SMILF" – komediodramat stacji Showtime z Frankie Shaw w roli głównej – wróci z nowymi odcinkami na początku przyszłego roku. Zobaczcie zwiastun, który zapowiada czyste szaleństwo.

Życie samotnej młodej matki nie jest łatwe. Jak widać po zwiastunie 2. sezonu "SMILF", jest też kompletnie odjechane i czasem trudno odróżnić w nim rzeczywistość od fantazji. Wprawdzie Bridgette (Frankie Shaw) zastanawia się tam, czy aby właśnie nie dorasta, ale rozgrywające się dookoła szaleństwo wydaje się temu przeczyć.

Choć w gruncie rzeczy trudno to jednoznacznie stwierdzić, bo skłamalibyśmy, twierdząc, że rozumiemy, co dokładnie wyprawia się w tej zapowiedzi. Wiemy, że grana przez twórczynię serialu główna bohaterka wciąż będzie starała się uporządkować swoje nieprzewidywalne życie, ruszyć naprzód, wypędzić duchy przeszłości i odpokutować dawne występki. Tylko co tam robią sekwencje wyjęte żywcem z dzikiej fantazji? Bo chyba nie wszystkie są efektem zażywania xanaxu?

Zdecydowanie bardziej przyziemny jest opis tego sezonu, w którym czytamy, że Bridgette wciąż haruje dla narcystycznej Ally (Connie Britton), podczas gdy jej matka, Tutu (Rosie O'Donnell), dochodzi do siebie, w czym nie pomaga obecność jej młodszej siostry, Jackie (Sherie Rene Scott). Tymczasem związek Rafiego (Miguel Gomez) i Nelson Rose (Samara Weaving) kwitnie, a Eliza (Raven Goodwin) zmaga się z własną rodzinną dramą.

Zapowiedziano także, że zobaczymy retrospekcję z bardzo niekonwencjonalnych narodzin syna Bridgette, Larry'ego. Nie mamy pojęcia, co może oznaczać hasło "bardzo niekonwencjonalne" w serialu, który zawiera również western w wersji Time's Up, ale nie możemy się doczekać, żeby to obejrzeć.

Gościnnie w 2. sezonie pojawią się m.in. Melanie Griffith ("Pracująca dziewczyna"), Claudia O'Doherty ("Love"), Matthew Morrision ("Glee"), Ally Sheedy ("Psych"), Ari Graynor ("I'm Dying Up Here"), Dan Aid i gwiazda filmów pornograficznych, Stormy Daniels.

Premiera 2. sezonu "SMILF" w Showtime 20 stycznia. 1. sezon jest dostępny w HBO GO.