7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." (Fot. ABC)

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." z zamówieniem na 7. sezon. Jon Cryer z ważną rolą w "Supergirl". Netflix zamawia serial animowany o II wojnie światowej. A oprócz tego "The Magicians", "Stacja Berlin" i nie tylko.

1. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." z zamówieniem na 7. sezon. Tuż przed premierą 6. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." telewizja ABC zamówiła 7. sezon, składający się z 13 odcinków. W podanej obsadzie brakuje Clarka Gregga, czyli agenta Phila Coulsona.

2. Jon Cryer z ważną rolą w "Supergirl". Jon Cryer będzie pojawiać się w "Supergirl" jako czarny charakter Lex Luthor. Po raz pierwszy zobaczymy go w 15. odcinku 4. sezonu.

3. Matt Long pojawi się w "Manifeście". Znany z "Mad Men" aktor dostał ważną rolę powracającą w serialu "Manifest". Zagra Zeke'a, tajemniczą nową postać, która z jednej strony stanie się częścią miłosnego trójkąta, a z drugiej będzie mieć znaczenie dla mitologii serialu.

4. Zapowiedź 4. sezonu "The Magicians". Serial wraca 23 stycznia.

5. Channing Dungey odchodzi z ABC. Szefowa ABC ds. rozrywki odchodzi po trzech latach ze stanowiska. Zastąpi ją Karey Burke, która przychodzi z telewizji Freeform.

6. Netflix zamawia serial animowany o II wojnie światowej. Netflix zamówił "The Liberator" – składający się z 4 odcinków animowany serial o amerykańskich żołnierzach walczących w Europie podczas II wojny światowej. Scenariusz oparty będzie na książce "The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey from the Beaches of Sicily to the Gates of Dachau" Alexa Kershawa.

7. Nowa zapowiedź 3. sezonu "Stacji Berlin". Serial wraca 2 grudnia.

REKLAMA