Kristin Davis z "Seksu w wielkim mieście" mówi, że nie dożyłaby 30-tki, gdyby nie serial HBO

"Seks w wielkim mieście" (Courtesy of HBO)

0

Dla większości z nas "Seks w wielkim mieście" to kultowy serial, który zmienił oblicze telewizji. W życiu aktorki wcielającej się w rolę Charlotte odegrał jednak o wiele ważniejszą rolę.

Dla Kristin Davis, znanej jako Charlotte York z "Seksu w wielkim mieście", dostanie angażu w serialu nie było tylko szansą na zasłynięcie w branży i zdobycie stałego źródła dochodów. Możliwość regularnej pracy na planie motywowała ją do pozostania w trzeźwości.

Aktorka podczas podcastu prowadzonego przez Jamesa Andrew Millera opowiedziała o tym, jak serial pomógł jej pokonać nałóg alkoholowy.

- Nie sądzę, że byłabym dzisiaj żywa. Jestem uzależniona. Jestem niepijącą alkoholiczką. Jeśli nie odnalazłabym się w aktorstwie... Aktorstwo było jedną rzeczą, która sprawiała, że chciałam być trzeźwa. Nie miałam nic innego, co byłoby dla mnie tak ważne jak próba otępienia swoich zmysłów – mówi aktorka.

53-letnia Kristin uważa, że bez serialu nie dożyłaby nawet 30 lat. "Seks w wielkim mieście" odegrał kluczową rolę w jej walce z chorobą.

- Nie sądzę, że dożyłabym 30 lat. Zaczęłam pić bardzo młodo i na szczęście rzuciłam również jako młoda osoba, zanim – dzięki Bogu – osiągnęłam sukces. Moja miłość do aktorstwa była tak duża, że okazała się o wiele ważniejsza niż picie – dodaje.

Serial był nie tylko przełomowym momentem w życiu Kristin, ale i w historii produkcji telewizyjnych. Przypomnijmy, "Seks w wielkim mieście" emitowany był w latach 1998-2004 i dziś zaliczany jest do grona najbardziej kultowych produkcji HBO. Wszystkie sezony możecie obejrzeć w serwisie HBO GO.

Advertisement

REKLAMA