10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Big Mouth" z zamówieniem na 3. sezon. Riley Keough wkrótce pojawi się w "Riverdale". Noah Hawley wyprodukuje serial o sekcie dla FX. A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Timeless" i nie tylko.

1. "Big Mouth" z zamówieniem na 3. sezon. Netflix ogłosił, że powstanie 3. sezon "Big Mouth". Premiera w 2019 roku.

2. Riley Keough wkrótce pojawi się w "Riverdale". Aktorka znana z "The Girlfriend Experience" pojawi się w "The Man in Black", 7. odcinku 3. sezonu. Zagra znaną z komiksu postać Laurie Lake, którą uciekający przed prawem Archie Andrews (KJ Apa) spotka na farmie.

3. Claire Foy gospodynią "Saturday Night Live". Królowa poprowadzi program 1 grudnia. To będzie jej debiut w SNL.

4. Abigail Spencer o ostatniej scenie "Timeless". "Finałowa scena? Nie ma mnie w niej. Fabuła się zagęszcza" – powiedziała ze śmiechem Abigail Spencer, pytana przez TVLine o zakończenie "Timeless".

5. "Young Justice: Outsiders" wraca w styczniu. 3. sezon będzie mieć premierę 4 stycznia, już na platformie DC Universe.

6. Klea Scott w spin-offie "Pretty Little Liars". Aktorka pojawi się w "The Perfectionists" w roli szefowej ochrony Beacon Heights University.

7. ABC zamawia komedię o samotnej matce. Komik z Nashville Dusty Slay i scenarzysta/producent Chadd Gindin ("Santa Clarita Diet") tworzą dla ABC komedię o samotnej matce z klasy pracującej. Serial jest inspirowany dzieciństwem Slaya, który wychowywał się razem z trójką rodzeństwa w kamperze w Alabamie.

8. Archie Panjabi i Christopher Plummer w nowym thrillerze. Aktorski duet zagra w 6-odcinkowym thrillerze "Departure", produkowanym przez brytyjską i kanadyjską telewizję. Serial, stworzony przez Vincenta Shiao ("Ransom", "Aftermath"), opowie o samolocie pasażerskim, który znika nad Atlantykiem.

9. Noah Hawley wyprodukuje serial o sekcie dla FX. Twórca "Fargo" i "Legionu" wyprodukuje dla telewizji FX nowy serial "Piety" – oparty na rozwoju postaci kryminał, którego fabuła będzie obracać się wokół sekty z Amerykańskiego Zachodu. Scenariusz napisze Wes Brown ("Preacher").

10. Chloe Bennet prezentuje nowy look Quake. Tak bohaterka będzie wyglądać w 6. sezonie "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

REKLAMA