8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Powstaje film ze świata "Peaky Blinders". "4 Blocks" powraca z 2. sezonem. Netflix tworzy nowy serial science fiction. A oprócz tego "This Is Us", "Brooklyn 9-9" i nie tylko.

1. Powstaje film ze świata "Peaky Blinders". Otto Bathurst, reżyser "Peaky Blinders", zdradził, że powstaje scenariusz filmu dziejącego się w tym samym świecie. Pisze go Steven Knight, twórca serialu, który już wcześniej mówił, że byłby zainteresowany przeniesieniem tej historii na duży ekran. Więcej szczegółów w tym momencie nie ma, a sama informacja o filmie jest nieoficjalna.

2. Ekipa "Brooklyn 9-9" o odejściu Giny. Dan Goor, współtwórca "Brooklyn 9-9", obiecuje, że odejście Giny Linetti będzie bardzo w stylu tej postaci – zabawne, emocjonalne i zdecydowanie jej godne. Melissa Fumero (serialowa Amy) zapewniła z kolei, że to będzie "epickie", zaś Stephanie Beatriz (Rosa) dodała, że Gina nie zniknie ze świata serialu i zawsze będzie jego częścią.

3. Netflix tworzy nowy serial science fiction. Nowy projekt Netfliksa nazywa się "The One". 10-odcinkowy serial, którego twórcą i scenarzystą jest Howard Overman, będzie ekranizacją powieści Johna Marrsa. Zobaczymy w nim niedaleką przyszłość, w której znalezienie idealnego partnera jest bardzo proste, przynajmniej teoretycznie – wystarczy test DNA, który wskaże, w kim powinniśmy się szaleńczo zakochać ze względu na genetyczne predyspozycje.

4. "Travelers" wraca w grudniu. Netflix zapowiedział premierę 3. sezonu na 14 grudnia.

5. "4 Blocks" powraca z 2. sezonem. Polska premiera nowego sezonu serialu o arabskich gangach w Berlinie zaplanowana jest na dziś – 19 listopada o godz. 22:00 w telewizji TNT. Serial będzie emitowany w poniedziałki po dwa odcinki naraz.

6. Święto Dziękczynienia z twistem w "This Is Us". W rozmowie z TVLine Chrissy Metz zapowiedziała niekonwencjonalną kolację z indykiem u Pearsonów. Pojawi się twist w postaci dużej rewelacji na temat jednej z postaci. "Dowiemy się czegoś bardzo, bardzo ważnego na temat jednej postaci, o czym nie mamy pojęcia" – powiedziała Metz, dodając, że będzie to także "bardzo na czasie".

7. Zapowiedź 3. sezonu "F Is for Family". Kreskówka wraca 30 listopada na Netfliksie.

8. Sarah Chalke pojawi się w "The Conners". Sarah Chalke powróci jako Andrea z "Roseanne" i nie będzie sama. Więcej zdjęć tutaj.

LECY GORANSON, SARAH CHALKE

REKLAMA