Wiemy, kim jest narrator w "Narcos: Meksyk". Możecie być zaskoczeni

"Narcos: Meksyk" (Fot. Netflix)

Jeśli zastanawialiście się, do kogo należy głos, który towarzyszy nam przez cały sezon "Narcos: Meksyk", to mamy dla Was odpowiedź. Uwaga na spoilery!

"Narcos: Meksyk", podobnie jak poprzednie odsłony serialu Netfliksa, ma narratora, który prowadzi nas przez wszystkie 10 odcinków. O ile jednak dotychczas jego tożsamość nie była tajemnicą, bo funkcję tę pełnili wcielający się w główne role Boyd Holbrook (sezony 1-2) i Pedro Pascal (sezon 3), tak teraz można było zachodzić w głowę, kogo właściwie słyszymy w tle.

Jeśli sądziliście, że do serialu powrócił Holbrook – a o pomyłkę nie było trudno, bo jego głos brzmiał bardzo podobnie – to niestety, pudło. Nie był to również żaden inny ze znanych bohaterów, lecz zupełnie nowa postać, którą po raz pierwszy zobaczyliśmy dopiero w ostatnich scenach finałowego odcinka tego sezonu. Coś Wam już świta?

No dobrze, nie będziemy Was dłużej męczyć, bo sami też byśmy na to nie wpadli. Narratorem "Narcos: Meksyk" jest znany z "Halt and Catch Fire" Scoot McNairy we własnej osobie. Tutaj wciela się on w amerykańskiego agenta imieniem Walt, którego poznajemy na samym końcu sezonu, gdy wraz z innymi przekracza meksykańską granicę, wkrótce potem zapowiadając eskalację konfliktu z kartelem.

Odgadnięcie tożsamości narratora było więc niemożliwe aż do ostatnich sekund i musimy przyznać, że to całkiem sprytny ruch ze strony twórców. Domyślamy się wszak, że bohater McNairy'ego będzie pełnił kluczową rolę w kolejnym sezonie, a lepszej introdukcji nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Serial wprawdzie nie ma jeszcze zamówienia na kontynuację, ale to powinno być tylko kwestią niedługiego czasu.

"Narcos: Meksyk" można oglądać w Netfliksie.

REKLAMA