Pete Holmes wreszcie robi karierę! "Na wylocie" – zwiastun 3. sezonu komedii HBO

"Na wylocie" (Fot. HBO)

0

Jeden z naszych ulubionych serialowych komików wraca już na początku przyszłego roku i wygląda na to, że w jego życiu wreszcie idzie ku lepszemu. Zobaczcie zwiastun pełen znanych twarzy.

Czy Pete Holmes zmieni wreszcie status z podrzędnego stand-upera na komika, którego nie trzeba nikomu przedstawiać? Tego nie wiemy, ale zapowiedź 3. sezonu "Na wylocie" (w oryginale "Crashing") sugeruje, że jego kariera nabierze wreszcie rozpędu. No dobra, wprawdzie John Mulaney wciąż go kompletnie nie kojarzy, ale za to Amy Schumer chciałaby z nim zerwać! To już coś, prawda?

Podobnie jak chrześcijański tour i pewna bardzo sympatyczna blondynka, której podoba się nowa kurtka Pete'a, choć wszyscy pozostali jej nie znoszą. Nie wiemy, czym to się skończy, ale zwiastun jest wypełniony tak pozytywną energią, że nam też się udziela i jesteśmy w stanie uwierzyć, że naszego bohatera rzeczywiście czeka jakiegoś rodzaju przełom, czy to w życiu zawodowym, czy prywatnym. No i kto wie, może w końcu będzie mógł usiąść przy stole razem z resztą komików?

Oprócz Pete'a Holmesa w głównej roli, możemy spodziewać się także powrotu Artie'ego Lange'a, Jamie Lee (Ali), George'a Basila (Leif) i Zacha Cherry'ego (menedżer Pete'a). Ponadto w zapowiedzi jak zwykle roi się od komików, więc poza już wymienionymi Johnem Mulaneyem i Amy Schumer, pojawią się także m.in. Ray Romano, Colin Quinn, Dave Attell, Emo Philips i Chris Gethard. Premiera 3. sezonu "Na wylocie" w HBO w styczniu, dokładna data nie jest jeszcze znana.