Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w grudniu

"You" (Fot. Lifetime)

0

W grudniu na Netfliksie pojawi się serial "Ty", a także nowe sezony "Podróżników", "Cuckoo" czy "Zoo". A do tego będzie mnóstwo produkcji z różnych stron świata na czele z "Berlińskimi psami".

Grudzień na Netfliksie zapowiada się trochę skromniej niż ostatnie miesiące, przynajmniej w takim sensie, że nie będzie żadnych naprawdę głośnych premier. Platforma zapowiada przede wszystkim cały sezon serialu "Ty", emitowanego w USA jesienią w telewizji Lifetime. Będą także nowe sezony "Zoo", "Podróżników", "Cuckoo", "The Ranch" czy "Pełniejszej chaty".

Prawdopodobnie w święta albo tuż po świętach pojawi się "Wodnikowe Wzgórze", miniserial animowany tworzony razem z BBC – Netflix na razie nie podał dokładniejszej daty premiery, podał tylko, że będzie ona mieć miejsce. Będą też "Berlińskie psy", francuski "Plan na miłość", turecki "The Protector" czy australijskie "Tidelands". Nie zabraknie również cotygodniowych dostaw m.in. "Outlandera".

Z filmowych nowości będzie m.in. "Kluseczka", "Roma" czy "Mowgli: Legenda dżungli". Będzie też "Springsteen on Broadway", stand-up "Ellen DeGeneres: Relatable", dokumenty "Niewinny człowiek" i "Z wielu, jeden".

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na grudzień 2018:

3 grudnia
"Hero Mask" – część 1

7 grudnia
"Berlińskie psy" – sezon 1
"Plan na miłość" – sezon 1
"El recluso" – sezon 1
"Pine Gap" – sezon 1
"The Ranch" – część 6
"Bad Blood" – sezon 1
"Nailed It! Holiday!"

13 grudnia
"Wanted – sezon 3

14 grudnia
"Cuckoo" – sezon 4
"The Fix" – sezon 1
"The Protector" – sezon 1
"Pełniejsza chata" – sezon 4
"Podróżnicy" – sezon 3
"Tidelands" – sezon 1
"Niewinny człowiek" – sezon 1
"Chilling Adventures of Sabrina: A Midwinter's Tale"
"Sunderland aż po grób" – sezon 1

15 grudnia
"Wilk" – sezon 1

18 grudnia
"Baki" – sezon 1

21 grudnia
"Powrót do eks" – sezon 1
"Pachnidło" – sezon 1
"Diablero" – sezon 1
"Derry Girls" – sezon 1
"Tales by Light" – sezon 3
"7 dni przed" – sezon 1

26 grudnia
"Ty" – sezon 1
"Alexa i Katie" – sezon 2

28 grudnia
"Instant Hotel" – sezon 1
"Selection Day" – część 1
"Góra Morderstw" – sezon 1

29 grudnia
"Zoo" – sezon 3

 • michax

  Wiadomo może kiedy będzie premiera "Black Earth Rising" czyli serialu BBC i Netflixa? Jak się nie mylę to na BBC poleciał finał w październiku.

  • Dawid Szymczyk

   Mnie też ta kwestia bardzo trapi.

   • Jeżeli coś wiadomo, to jest to podane powyżej. Reszty rzeczy nie wiemy :)

 • Tomek

  Czy redakcja wie coś więcej o tych zagranicznych serialach (oprócz Bezpańskich Psów bo ten Netflix original znam), bo bez tytułu oryginalnego nie można nic znaleźć.

  • Jan

   Dołączam się do pytania.

   • Maciej Witek

    O które tytuły konkretnie pytacie? Większość z tej listy można spokojnie znaleźć korzystając z netfliksowej wyszukiwarki.

    • Ta lista wygląda dokładnie tak, jak my ją dostajemy. Nie dostajemy nic więcej - opisów, tytułów oryginalnych, nic. Część tytułów guglujemy, z niektórymi mamy dokładnie ten sam co Wy problem - nie wiemy co to. Czasem da się to znaleźć w netfliksowej wyszukiwarce, czasem nie. Dziś przeżyłam zdziwienie, że Kuku = Cuckoo.

     Niestety, ale my się w tym już gubimy, Netflix się w tym już gubi i wygląda na to, że w tym momencie wszyscy powinniśmy zacząć to jakoś filtrować.

     • BMR

      "Pachnidło" to najprawdopodobniej niemiecki serial z tego roku oparty na motywa h genialnej powieści Patrica Suskinda "Das Parfum"; historia ma się rozgrywać współcześnie.
      "Tidelands" to będzie ten australijski serial o miasteczku, zamieszkałym przez syreny- wydaje mi się, że "Serialowa" coś kiedyś o nim pisała. Podobnie, jak o francuskim "Planie na miłość" (grupa przyjaciół? wśród nich samotna dziewczyna?).
      "Pine Gap" kojarzy mi się z australijskim thrillerem politycznym sprzed mniej więcej miesiąca, "Tales by Light"- z również australijskim przyrodniczym serialem dokumentalnym, zaś "Baki" to chyba będzie anime.
      A na powrót "Travelers" się autentycznie cieszę- obejrzałam dwa poprzednie sezony z niczym niewytłumaczalnym zachwytem.

 • Reaper

  Wiadomo co z "Titans"? Była kiedyś informacja, że będzie na Netflixie, chyba, że czekają żeby wrzucić cały sezon.