7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

Alessandro Nivola z główną rolą w prequelu "Rodziny Soprano". Awanse w obsadzie "Kronik Times Square". Katey Sagal pojawi się w "The Conners". A oprócz tego "Veronica Mars", "Salvation" i nie tylko.

1. Alessandro Nivola z główną rolą w prequelu "Rodziny Soprano". Aktor znany m.in. z filmu "Disobedience" negocjuje rolę Dickeya Moltisantiego w "The Many Saints of Newark", filmowym prequelu "Rodziny Soprano". To ojciec Christophera i mentor nastoletniego Tony'ego; charyzmatyczny, ale lubiący uciekać się do przemocy facet, który zakochuje się w młodziutkiej żonie swojego ojca. Akcja filmu ma dziać się w latach 60., kiedy w New Jersey trwała wojna Włochów z Afroamerykanami.

2. Awanse w obsadzie "Kronik Times Square". David Krumholtz (serialowy Harvey Wasserman), Daniel Sauli (Tommy Longo), Sepideh Moafi (Loretta) i Olivia Luccardi (Melissa) będą w stałej obsadzie finałowego sezonu "Kronik Times Square".

3. Katey Sagal pojawi się w "The Conners". Katey Sagal pojawi się w odcinku z 11 grudnia w roli Louise — kobiety z Lanford, która wróciła do miasteczka i pracuje w Casa Bonita.

4. Klipy z planu "Veroniki Mars". Produkcja już rusza, więcej materiałów zza kulis znajdziecie tutaj.

5. CBS kasuje "Salvation". Serial kończy się po dwóch sezonach.

6. Koniec "Teachers" po trzech sezonach. TV Land ogłosił, że "Teachers" wróci 15 stycznia z sezonem 3B. I to już będzie koniec serialu. Dla stacji TV Land to oznacza koniec własnych seriali w ogóle – wszystkie zostały albo skasowane, albo przeniesione do Paramount Network.

7. Teaser 2. sezonu "Future Man". Serial Hulu powraca 11 stycznia.

REKLAMA