Mandy Moore wyszła za mąż! Jak wyglądała w sukni ślubnej o nietypowym kolorze?

"This Is Us" (Fot. NBC)

0

Gwiazda "This Is Us" po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Mandy Moore w zeszły weekend powiedziała "tak" muzykowi z zespołu Dawes, Taylorowi Goldsmithowi.

Znana z serialu "This Is Us" Mandy Moore ponownie została żoną. Wybrankiem jej serca jest muzyk Taylor Goldsmith, a ich ślub odbył się w zeszłą niedzielę.

Ceremonia była skromna jak na gwiazdorskie standardy, ale właśnie taki był plan pary młodej. Zamiast medialnej fety Mandy i Taylor wybrali "skromny ślub w ogrodzie przy jej domu, który rozpoczął się tuż po zaćmieniu słońca w niedzielny wieczór".

Nie powalała także liczba gości, bo była to ceremonia dla rodziny i najbliższych. "Zaproszeni zostali rodzina i przyjaciele, coś około 50 osób" - dowiadujemy się z E!Online. Wśród gości znaleźli się m.in. Wilmer Valderrama, Milo Ventimiglia, Chrissy Metz i Sterling K. Brown, czyli znajomi Mandy z planu "This Is Us".

Panna młoda zaskoczyła wszystkich suknią w kolorze pudrowego różu, pochodzącą z pracowni Rodarte.

Mandy i Taylor zaręczyli się w 2017 roku po dwóch latach związku. Wcześniej aktorka i piosenkarka była żoną Ryana Adamsa, z którym rozwiodła się w 2016.

- Sprawia, że się rozpływam, nie mogę wyobrazić sobie lepszego partnera. Będzie najbardziej niesamowitym ojcem na świecie. Postrzegam przeszłość jako pomost, który zaprowadził mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Mogłabym stawić jej czoła jeszcze milion razy, gdyby ponownie zaprowadziła mnie w ramiona Taylora - tak pięknie o swoim obecnym mężu mówiła Mandy w wywiadzie dla Glamour.

Oby nigdy nie zmieniła zdania!

Wyświetl ten post na Instagramie.

11•18•18

Post udostępniony przez Mandy Moore (@mandymooremm)