5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Jodie Whittaker i Chris Chibnall mogą opuścić "Doktora Who". ABC kasuje "Take Two". Andie MacDowell pojawi się w serialu "Cztery wesela i pogrzeb". A oprócz tego spin-off "The Middle" i nie tylko.

1. Jodie Whittaker i Chris Chibnall mogą opuścić "Doktora Who". Brytyjski magazyn "Starburst" doniósł, że nowy showrunner "Doktora Who" Chris Chibnall nie jest zadowolony z tego, jak serial wygląda od kulis – ma problem m.in. z napiętym harmonogramem BBC, który każe wypuszczać 10-odcinkowy sezon co roku – i w 2019 roku chciałby odejść. Jodie Whittaker prawdopodobnie odejdzie razem z nim. Informacja jest na razie nieoficjalna, ale jeśli plotki się potwierdzą, zmiana showrunnera nastąpi po pięciu albo sześciu przyszłorocznych odcinkach i odcinku świątecznym.

2. ABC kasuje "Take Two". Serial z Rachel Bilson i Eddie'em Cibrianem żegnamy po jednym sezonie.

3. Andie MacDowell pojawi się w serialu "Cztery wesela i pogrzeb". Andie MacDowell gościnnie wystąpi w serialowej wersji filmu z lat 90., w którym grała jedną z głównych ról. Wcieli się w zupełnie nową postać. Poza tym do obsady dołączyła Nathalie Emmanuel z "Gry o tron", która zastąpi Jessicę Williams.

4. ABC rezygnuje ze spin-offu "The Middle". TVLine nieoficjalnie podaje, że serial o Sue Heck w Chicago jednak nie dojdzie do skutku.

5. "Tin Star" wraca w styczniu. 2. sezon serialu kryminalnego Sky Atlantic będzie mieć premierę 24 stycznia w Wielkiej Brytanii.

REKLAMA