5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

0

Twórczyni "Jane the Virgin" obiecuje dużo dobrych rzeczy w 5. sezonie. Alan Cumming został królem w "Doktorze Who". D'Arcy Carden z "The Good Place" o scenie walki. A oprócz tego serial o Katarzynie Wielkiej i nie tylko.

1. Twórczyni "Jane the Virgin" obiecuje dużo dobrych rzeczy w 5. sezonie. Jennie Snyder Urman zapewniła, że jest bardzo zadowolona z finałowego sezonu "Jane the Virgin". "Są w nim jedne z naszych najlepszych rzeczy. Jesteśmy bardzo dumni z tych odcinków" – powiedziała twórczyni, dodając, że zakończenie było planowane od początku, od momentu, kiedy sprzedawała serial stacji CW. I teraz je zobaczymy w takiej wersji, jaką zawsze chciała.

2. D'Arcy Carden z "The Good Place" o scenie walki. W odcinku "The Good Place" z zeszłego tygodnia (serial ma przerwę do 6 grudnia) zobaczyliśmy scenę walki z Janet w roli głównej. Wcielająca się w tę postać D'Arcy Carden zapewniła, że była w siódmym niebie – Janet jest nie tylko najinteligentniejszą istotą we wszechświecie, ale potrafi też nieźle skopać tyłek. Aktorka przyznała jednak, że to nie była taka prosta sprawa. "Pracowaliśmy przez wiele dni, długie godziny. Zawsze kiedy kończyłam moje sceny, musiałam iść na trening" – opowiadała.

3. Powiększa się obsada "The Great". Sacha Dhawan ("Iron Fist") i Charity Wakefield ("Bounty Hunters") dołączyli do obsady pilota serialu Hulu o Katarzynie Wielkiej.

4. BBC podaje datę premiery "Care". "Care" to nowy film telewizyjny Jimmy'ego McGoverna, opowiadający o kobiecie, wychowującej dwie córki po odejściu męża i znajdującej oparcie we własnej matce. Główną rolę gra Sheridan Smith ("The Moorside", "Cilla"). Premiera w BBC w Wielkiej Brytanii zaplanowana jest na 9 grudnia.

5. Alan Cumming został królem w "Doktorze Who". Cumming pojawi się w odcinku 11, zatytułowanym "The Witchfinders", jako król James I (czyli w polskiej wersji Jakub I Stuart). TARDIS wyląduje w tym odcinku w XVII-wiecznym Lancashire, w środku ówczesnego polowania na czarownice. Gościnnie zagra także Siobhan Finneran (O’Brien z "Downton Abbey").

doktor-who01

doktor-who02

doktor-who03