5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Amy bohaterką odcinka "Brooklyn 9-9" na temat #MeToo. Nowe sezony "Na wylocie" i "W potrzebie" w styczniu w HBO GO. Skeet Ulrich z "Riverdale" o mamie Jugheada. A oprócz tego "Rezydenci" i nie tylko.

1. Amy bohaterką odcinka "Brooklyn 9-9" na temat #MeToo. W styczniu wraca "Brooklyn 9-9" i w nowym sezonie, już w telewizji NBC, nie zabraknie odcinka o #MeToo. Jego bohaterką będzie Amy (Melissa Fumero), z kolei jako reżyserka zadebiutuje Stephanie Beatriz. "Nigdy wcześniej nie zrobiłam takiego odcinka. Zobaczycie taką stronę jej, jakiej wcześniej nie widzieliście" – mówi Fumero w rozmowie z TVLine.

2. Nowe sezony "Na wylocie" i "W potrzebie" w styczniu w HBO GO. "Na wylocie" ("Crashing") i "W potrzebie" ("High Maintenance") to dwie komedie HBO, które w styczniu zgodnie zaczną 3. sezon. Premiera obu w HBO GO zaplanowana jest na 21 stycznia.

3. Skeet Ulrich z "Riverdale" o mamie Jugheada. W "Riverdale" wkrótce pojawi się Gina Gershon w roli Gladys, mamy Jugheada. Skeet Ulrich, czyli serialowy F.P., tata Jugheada, obiecuje, że będzie się działo. "Myślę, że jest sporo powodów do obaw. F.P. dopiero zaczął chwytać życie za rogi i układać życie z Jugheadem, a ona jest jak czynnik X" – opowiada aktor w rozmowie z TVLine. Jak dodaje, Gladys jest szalona i razem z F.P. tworzą bardzo toksyczny związek.

4. Zapowiedź nowego odcinka "Riverdale". Serial ma krótką przerwę, a oto zwiastun nowego odcinka, "The Man in Black".

5. Fragment jesiennego finału "Rezydentów". Conrad Hawkins ma nowego pacjenta, a jest nim jego ojciec.

REKLAMA