5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

Producent "Outlandera" o walkach Claire z ciotką Jocastą. Polski raper Pezet promuje "Narcos: Meksyk". Nicholas Meyer nie wrócił do ekipy "Star Trek: Discovery". A oprócz tego "Titans" i nie tylko.

1. Producent "Outlandera" o walkach Claire z ciotką Jocastą. Claire i Jocasta ścierały w pierwszych odcinkach 4. sezonu "Outlandera" ostrzej niż w książce. Jak zapewnia w rozmowie z TVLine Matthew B. Roberts, jeden z producentów serialu, dokładnie taki był zamysł. "Zawsze chcemy umieścić dwie osoby w takiej scenie, żeby coś się działo. W książce oni są w River Run przez taki długi czas. Można kogoś nieźle poznać na przestrzeni trzech czy czterech miesięcy... Z kolei u nas oni są tam tylko przez okres, który odczuwamy jak kilka dni. Dlatego musieliśmy uderzyć trochę mocniej" – tłumaczy producent. Według Robertsa najlepsze w ich wspólnych scenach jest to, że "one obie tak jakby mają rację – i obie tak jakby się mylą".

2. Nicholas Meyer nie wrócił do ekipy "Star Trek: Discovery". W ekipie 2. sezonu serialu CBS All Access zabraknie Nicholasa Meyera – ważnego głosu w historii Star Treka. Jak mówi, nie zaproszono go tym razem do współpracy.

3. Polski raper Pezet promuje "Narcos: Meksyk". Teledysk, zawierający fragmenty nowego sezonu "Narcos", nosi tytuł "Kartel".

4. Wonder Girl pojawi się w "Titans". Tytułowa ekipa spotka Donnę Troy aka Wonder Girl w odcinku z przyszłego tygodnia. Zagra ją Conor Leslie ("The Man in the High Castle").

5. Jerry Seinfeld i jego monolog z okazji Święta Dziękczynienia. Komik zastąpił na moment Jimmy'ego Fallona w "The Tonight Show".

REKLAMA