5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Connie Britton o powrocie do "American Horror Story". "Ucieczka z Dannemory" i "Stacja Berlin" w HBO w grudniu. Netflix w Polsce cały czas rośnie. A oprócz tego niemiecki "Okręt" i nie tylko.

1. "Ucieczka z Dannemory" i "Stacja Berlin" w HBO W grudniu. W telewizji HBO pojawi się 2. sezon "Czarnego jeziora", który zadebiutuje 6 grudnia. "Ucieczka z Dannemory" wystartuje w HBO 7 grudnia, nowe odcinki będą co piątek. Z kolei 16 grudnia w HBO3 premierę będzie mieć 3. sezon "Stacji Berlin". Ponadto w HBO i HBO3 możecie spodziewać się w grudniu kontynuacji takich seriali, jak "Młody Sheldon", "Pokój 104", "Ray Donovan", "Złote życie", "Genialna przyjaciółka" czy "Ślepnąc od świateł" – to ostatnie w całości możecie już obejrzeć na HBO GO.

2. Connie Britton o powrocie do "American Horror Story". Connie Britton w tym roku powróciła na ekran jako Vivien z "Murder House". W rozmowie z The Wrap aktorka powiedziała, że zawsze będzie chętna wrócić zarówno do "American Horror Story", jak i "9-1-1". "To zawsze jest możliwe. Wiecie, w świecie Ryana Murphy'ego ja bardzo szybko mówię tak, bo go uwielbiam, uwielbiam z nim pracować i on zawsze zbiera świetną ekipę ludzi. Także zobaczymy" – stwierdziła Britton.

3. Serwisy VoD w październiku – Netflix wciąż rośnie. Netflix miał w październiku 1,99 mln użytkowników i 30,13 mln odsłon, Showmax - 1,27 mln użytkowników i 12,8 mln odsłon, HBO GO - 739,3 tys. użytkowników i 6,88 mln odsłon, a nc+ GO - 383,9 tys. użytkowników i 5,66 mln odsłon. Więcej w Wirtualnych Mediach.

4. Bill Gates chwali "Dolinę Krzemową". "Nie żartują z nas bardziej, niż na to zasługujemy" – powiedział Bill Gates o komedii HBO, dodając, że serial przejaskrawia to, jak wygląda życie firm z Doliny Krzemowej, ale też mówi bardzo dużo prawdy o tej branży.

5. "Okręt" od dziś na Epic Drama. Niemiecki serial "Okręt" ("Das Boot") startuje na Epic Drama 26 listopada o godz. 21:00. W serialu zobaczymy losy fikcyjnego okrętu podwodnego U-612 w drodze na misję bojową na terytorium wroga. Akcja dzieje się jesienią 1942 roku, a więc kilka miesięcy po wydarzeniach z filmu Wolfganga Petersena z 1981 roku. W obsadzie są m.in. Vicky Krieps, Lizzy Caplan, Tom Wlaschiha, Vincent Kartheiser, James D'Arcy i Thierry Frémont. Co poniedziałek będą pokazywane dwa nowe odcinki.

das-boot0356mini

REKLAMA