Anne Hathaway i Tina Fey w niesamowitej obsadzie "Modern Love". O czym będzie nowa antologia Amazona?

"Praktykant"

Jeśli nowa produkcja Amazona będzie choć w połowie tak dobra, jak jej obsada, to możemy się spodziewać hitu. Kogo zobaczymy w "Modern Love" i co to właściwie za serial?

Obok takich castingowych informacji jak ta podana przez TVLine, nie możemy przechodzić obojętnie. W końcu nie co dzień do obsady serialu dołączają Anne Hathaway i Tina Fey. A zdobywczyni Oscara za "Nędzników" i twórczyni m.in. "30 Rock" to nie jedyne głośne nazwiska, jakie pojawią się w "Modern Love", czyli serialu opartym na kolumnie z "New York Timesa", gdzie publikowane są autentyczne historie miłosne.

Brzmi dziwnie? Być może, ale wiedzcie, że szykowana przez Amazona produkcja to nie pierwsze podejście do tematu – wcześniej powstał już podcast o tej samej nazwie, w którym można było usłyszeć m.in. Sandrę Oh, Ellie Kemper czy Giancarlo Esposito. Serialowe "Modern Love" będzie natomiast składającą się z ośmiu półgodzinnych odcinków antologią, która ma "zgłębiać miłość we wszystkich jej skomplikowanych i pięknych formach".

Najprawdopodobniej będzie to więc po prostu zbiór krótkich, utrzymanych w słodko-gorzkim klimacie historii, jakich ostatnio pełno w telewizji. Nie wiemy, czy "Modern Love" będzie się wśród nich wyróżniać jakością, ale bez wątpienia będzie się wybijać pod względem obsady. W tej, oprócz Anne Hathaway i Tiny Fey, znajdują się bowiem: John Slattery ("Mad Men"), Dev Patel ("Lion"), Catherine Keener ("Kidding"), Andy Garcia ("Ballers"), Cristin Milioti ("Black Mirror: USS Callister"), Brandon Victor Dixon ("Power"), Olivia Cooke ("Targowisko próżności"), Andrew Scott ("Sherlock"), Julia Garner ("Ozark"), Shea Whigham ("Homecoming"), Gary Carr ("The Deuce"), John Gallagher Jr. ("Newsroom") i Sofia Boutella ("Fahrenheit 451").

Uff, sporo tego, prawda? A na dokładkę ogłoszono jeszcze, że wśród reżyserek będą Emmy Rossum ("Shameless") i Sharon Horgan ("Catastrophe"). Twórcą i shworunnerem "Modern Love" jest z kolei John Carney, reżyser takich filmów jak "Once" czy "Zacznijmy od nowa". Serial powstaje aktualnie w Nowym Jorku, nie znamy jeszcze daty premiery.

REKLAMA