7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Charlie i fabryka czekolady"

Nie żyje Stephen Hillenburg, twórca "SpongeBoba". "Charlie i fabryka czekolady" w wersji animowanej na Netfliksie. Szalony zwiastun i data powrotu "The Grand Tour". A oprócz tego "Fuller House", "The Ranch" i nie tylko.

1. Nie żyje Stephen Hillenburg, twórca "SpongeBoba". W wieku 57 lat zmarł Stephen Hillenburg, twórca emitowanej od 1999 roku kreskówki "SpongeBob Kanciastoporty".

2. Netflix tworzy aktorską wersję "Cowboy Bebop". Aktorski serial oparty na popularnym japońskim anime z lat 90. dostał zamówienie na 10 odcinków. Bohaterami będzie ekipa łowców nagród, którzy polują w świecie przyszłości na najbardziej niebezpiecznych kryminalistów, jednocześnie uciekając przed własną przeszłością. Pierwszy odcinek napisze Christopher Yost ("Thor: Ragnarok"). Shinichiro Watanabe, reżyser oryginału, będzie konsultantem.

3. "Charlie i fabryka czekolady" w wersji animowanej na Netfliksie. Netflix podpisał umowę z The Roald Dahl Story Company, na mocy której powstanie animowany serial "Charlie i fabryka czekolady", a także "Matylda" i mnóstwo innych. Produkcja pierwszego ruszy w 2019 roku.

4. Szalony zwiastun i data powrotu "The Grand Tour". Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May powrócą 18 stycznia w 3. sezonie "The Grand Tour". A oto, co potrafią wymyślić, mając "niewystarczająco duży budżet". Klip zawiera szaleństwa w Kolumbii, Szwecji, Chinach, Mongolii i nie tylko.

5. Zwiastun netfliksowego "Springsteen on Broadway". Springsteena na Broadwayu można oglądać do 15 grudnia, a już 16 grudnia zobaczymy to samo na Netfliksie.

6. Zapowiedź powrotu "The Ranch". Przed nami sezon 3B, zwany też częścią 6, już bez Danny'ego Mastersona. Premiera planowana jest na 7 grudnia.

7. Nowy zwiastun 4. sezonu "Fuller House". Ciąże, romanse, święta i kolejne dowody na to, że drzwi w tym domu są zawsze otwarte. "Fuller House" wraca 14 grudnia, a oto nowy zwiastun.

REKLAMA