8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Nowe twarze w "Chilling Adventures of Sabrina". Margaret Atwood pisze sequel "Opowieści podręcznej". CW zrobi podejście do "Good Christian Bitches". A oprócz tego "Gotham", "Schooled" i nie tylko.

1. Nowe twarze w "Chilling Adventures of Sabrina". Do obsady serialu Netfliksa dołączyła Mckenna Grace ("Nawiedzony dom na wzgórzu"), która zagra małą Sabrinę w odcinku świątecznym. Z kolei w 2. sezonie pojawią się Alexis Denisof ("Buffy: Postrach wampirów") w roli chłopaka pani Wardwell, powracającego zza granicy z misji Lekarzy bez Granic, i Jedidiah Goodacre ("The Originals") jako czarodziej Dorian Gray, właściciel klubu Dorian's Gray Room oraz pewnego przeklętego portretu ukrywanego przed światem.

2. Margaret Atwood pisze sequel "Opowieści podręcznej". W nowej książce zatytułowanej "The Testaments" poznamy trzy narratorki, opowiadające swoje historie 15 lat po Offred. Książka ukaże się we wrześniu przyszłego roku.

3. ABC przestawia ramówkę i podaje datę premiery "Schooled". 22 stycznia skończy się 1. sezon "The Conners", a na jego miejsce we wtorkowej ramówce wskoczy od 5 lutego "American Housewife". Tymczasem miejsce "American Housewife" w ramówce środowej przejmie już od 9 stycznia "Schooled", spin-off "Goldbergów".

4. CBS także podaje daty zimowych premier sitcomów. 4 lutego powróci "Man with a Plan" z 3. sezonem. 10 stycznia premierę będzie mieć "Fam", nowy serial z Niną Dobrev, który zastąpi "Murphy Brown". Na razie nie wiadomo, kiedy wróci "Life in Pieces", nieznana pozostaje także data premiery 7. sezonu "Elementary".

5. Donald Sutherland w obsadzie "The Undoing". Donald Sutherland dołączył do obsady nowego serialu HBO. Zagra ojca głównej bohaterki, w którą z kolei wcieli się Nicole Kidman.

6. CW zrobi nowe podejście do "Good Christian Bitches". Książka "Good Christian Bitches" doczeka się kolejnej – po serialu ABC zatytułowanym "GCB" – ekranizacji. Napisze ją Leila Cohan-Miccio, a producentami będą Darren Star i Aaron Kaplan. Projekt zamówiła telewizja CW.

7. Nowa zapowiedź powrotu "Gotham". 5. sezon będzie mieć premierę 3 stycznia. Oficjalne zdjęcie obsady zobaczycie tutaj.

8. Claire Foy w zapowiedzi "Saturday Night Live". Claire Foy poprowadzi program w najbliższą sobotę i jak widzicie, nie będzie zachowywać się jak królowa.

REKLAMA