7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Daredevil" (Fot. Netflix)

"Daredevil" skasowany po trzech sezonach. "Preacher" z zamówieniem na 4. sezon. Netflix za darmo w Playu przez sześć miesięcy. A oprócz tego "Marvel's Runaways" i nie tylko.

1. "Daredevil" skasowany po trzech sezonach. "Daredevil" nie wróci z 4. sezonem na Netfliksie – ogłosił streamingowy gigant, zapewniając jednocześnie, że dotychczasowe sezony nie znikną z serwisu. To już trzeci serial Marvela, którego Netflix się pozbył – wcześniej skasowano "Iron Fista" i "Luke'a Cage'a". Została tylko "Jessica Jones" i "The Punisher".

2. "Preacher" z zamówieniem na 4. sezon. Telewizja AMC zamówiła 4. sezon serialu "Preacher". Zdjęcia będą tym razem powstawać w Australii.

3. Program zza kulis "Gry o tron" z Seanem Beanem na DVD. HBO stworzyło specjalny program zza kulis "Gry o tron", w którym spotyka się obsada, włącznie z nieobecnym w serialu od lat Seanem Beanem. Nie zobaczymy go jednak w HBO – to będzie dodatek do specjalnego wydania całego serialu na DVD, które pojawi się niedługo po finale "Gry o tron".

4. Netflix za darmo w Playu przez sześć miesięcy. Internet w Playu plus Netflix – taką ofertę ma do zaproponowania operator. Promocja wchodzi w życie od dziś.

5. "Another Period" skasowany. Comedy Central pożegnało się z serialem po trzech sezonach.

6. Taylor Kitsch zagra dilera w nowym serialu HBO. Taylor Kitsch wraca do HBO. W nowym serialu, który jeszcze nie ma tytułu, wcieli się w dilera, który kończy w stanie wegetatywnym po zażyciu złej partii narkotyków. Z flashbacków dowiemy się, że to nie przypadek – ktoś próbował się go pozbyć. Serial pisze John Barcheski ("Synowie Anarchii"), a showrunnerem będzie Robert Munic ("Imperium").

7. Zwiastun 2. sezonu "Marvel's Runaways". Dzieciaki z marvelowskiego serialu Hulu będą dalej uciekać 21 grudnia.

runaways_467

REKLAMA