7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Star Trek: Discovery" (Fot. CBS All Access)

CBS oficjalnie rezygnuje z "Code Black". Nowy odcinek "Star Trek: Short Treks" o Saru. Neil deGrasse Tyson oskarżony o niewłaściwe zachowanie. A oprócz tego "Marvel's Runaways" i nie tylko.

1. CBS oficjalnie rezygnuje z "Code Black". Choć "Code Black" został skasowany w maju, cały czas była szansa, że serial wróci, jeśli znajdzie się dla niego miejsce. Teraz TVLine donosi, że to jednak już koniec. Nie będzie 4. sezonu "Code Black".

2. Neil deGrasse Tyson oskarżony o niewłaściwe zachowanie. Neil deGrasse Tyson, astrofizyk prowadzący "Kosmos", został oskarżony przez dwie kobiety – asystentkę, której miał czynić awanse, i profesorkę, którą miał próbować obmacywać – o niewłaściwe zachowanie na tle seksualnym. Producenci "Kosmosu" zapowiadają śledztwo w tej sprawie.

3. "Marvel's Runaways" z 2. sezonem w serwisie Showmax. Start 22 grudnia, czyli dzień po amerykańskiej premierze.

4. Nowy odcinek "Star Trek: Short Treks" o Saru. "The Brightest Star" – taki tytuł nowi odcinek "Short Treks", którego bohaterem będzie Saru. Zobaczymy w nim, jak Kelpianin dołączył do Gwiezdnej Floty, poznamy bliżej jego planetę i dowiemy się, czemu polowano na jego gatunek. Premiera odcinka 6 grudnia.

5. Awkwafina z sitcomem w Comedy Central. Comedy Central zamówiło 10-odcinkowy sitcom "Awkwafina", którego bohaterką będzie dwudziestokilkuletnia artystka, mieszkająca w Queens z ojcem i babcią. Serial będzie inspirowany prawdziwym życiem Awkwafiny.

6. "Desus & Mero" w lutym w telewizji Showtime. "Desus & Mero" to nowy late show, który prowadzić będą tytułowi Desus i Mero, czyli Daniel Baker i Joel Martinez. Premiera 21 lutego.

7. Zapowiedź 2. sezonu "Grown-ish". Serial wraca 2 stycznia, a w nowej zapowiedzi nawiązuje do czołówki sitcomu "Inny świat" z lat 90.

REKLAMA