Najlepsze seriale listopada wg czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. Netflix/HBO/Amazon/Showtime

0

Wkrótce ruszą u nas podsumowanie roczne, a tymczasem podsumować wypada listopad. Miesiąc, w którym pojawiło się "1983", ale też "Genialna przyjaciółka", "Homecoming" czy nowe "Narcos".

Listopad to nie tylko netfliksowe "1983", choć w ostatnich dniach można było odnieść takie wrażenie. W telewizji i serwisach VoD zadebiutowało kilka świetnych seriali, jak "Genialna przyjaciółka", "Homecoming", "Ucieczka z Dannemory" czy "Narcos: Mexico". Z 4. sezonem wrócił "Outlander", a z sezonem 5B "Wikingowie". Było też finałowe "House of Cards", czego macie prawo już nie pamiętać.

Daty listopadowych premier przypomni Wam ta lista. A poza tym pamiętajcie o kontynuacjach licznych seriali i końcówkach sezonów, m.in. "Kronik Times Square", "Kidding" i "American Horror Story".

Zasady głosowania: prosimy Was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które Waszym zdaniem były najlepsze w listopadzie (kolejność dowolna). My Wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do piątku 7 grudnia, do końca dnia.

Pamiętajcie, że bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden odcinek w listopadzie.