"Chilling Adventures of Sabrina" wróci wiosną. Data premiery i zwiastun 2. sezonu – mnóstwo nowych scen!

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Sabrina Spellman powróci tej wiosny i już nie będzie grzeczną dziewczynką. Pojawił się pierwszy zwiastun 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina".

Na amerykańskim Netfliksie można już znaleźć pierwszą zapowiedź 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina", co zaskakujące, razem z datą premiery. Ta jest naprawdę nieodległa: 5 kwietnia 2019 roku. A to oznacza, że produkcja powstaje i prawdopodobnie będzie dalej powstawać w tak szalonym tempie jak "Riverdale" – po 20 odcinków rocznie.

Zwiastun zawiera mnóstwo nowych scen, w których tytułowa bohaterka (Kiernan Shipka) nie tylko ma włosy w kolorze platynowego blondu, ale też eksperymentuje z mocnym makijażem i bardziej dorosłymi ciuchami. "Odkąd nosisz czerń? Próbujesz być ostrzejsza?" – pyta ciotka Zelda (Miranda Otto) bratanicę. Ta zaś odpowiada: "Jest nowy rok!". Same przebieranki też mają swój urok, bo dokładnie w ten sam sposób – za pomocą magii – miała zwyczaj przebierać się bohaterka sitcomu z lat 90., grana przez Melissę Joan Hart.

Nowe ciuchy i fryzura to jednak zaledwie początek niespodzianek. Jest jeszcze krótka scena seksownego tańca z Nicholasem (Gavin Leatherwood), sugestia, że Sabrina straci dziewictwo ("Chery Pop" i scena w łóżku – bardzo subtelnie), a także sporo różnego rodzaju magii – możemy się tylko domyślać jak bardzo mrocznej.

2. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" będzie 5 kwietnia, a już za niecałe dwa tygodnie – 14 grudnia – zobaczymy odcinek świąteczny, zatytułowany "A Midwinter's Tale". Zadebiutuje w nim Mckenna Grace ("Nawiedzony dom na wzgórzu") w roli młodszej Sabriny.

Z kolei w 2. sezonie do obsady serialu dołączą Alexis Denisof ("Buffy: Postrach wampirów") w roli chłopaka pani Wardwell, powracającego zza granicy z misji Lekarzy bez Granic, i Jedidiah Goodacre ("The Originals") jako czarodziej Dorian Gray, właściciel klubu Dorian's Gray Room oraz pewnego przeklętego portretu ukrywanego przed światem.

1. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" jest dostępny w serwisie Netflix.