21 serialowych premier, które zobaczymy w grudniu

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

W grudniu zobaczymy 2. sezon "Odpowiednika" i "The Marvelous Mrs. Maisel", a także świąteczny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina" i sporo seriali brytyjskich. Oto premiery na najbliższe tygodnie.

"Nightflyers" (nowość) – premiera 2 grudnia w USA

Adaptacja noweli George'a R.R. Martina wydanej w Polsce pod tytułem "Wędrowcy". Pisarz, który jest także jednym z producentów serialu, zapewnia, że serial jest jak historia o nawiedzonym domu na statku kosmicznym – tudzież "Psychoza" w kosmosie.

Akcja toczy się w przyszłości, na dzień przed ziemską zagładą. Zespół naukowców wyrusza w wyprawę najnowocześniejszym statkiem w galaktyce – Nightflyerem – w celu przechwycenia tajemniczego obcego pojazdu kosmicznego, który może okazać się ich jedynym ratunkiem. Kiedy załoga zbliża się do celu, odkrywa, że statek jest tak naprawdę sztuczną inteligencją, która wydaje się kierować ich do śmiertelnego niebezpieczeństwa, kryjącego się daleko w mrocznej przestrzeni kosmicznej.

Gretchen Mol ("Zakazane imperium") wciela się w doktor Agathę Matheson, a oprócz niej w serialu pojawią się Eoin Macken ("The Night Shift") jako Karl D’Branin, David Ajala ("Szybcy i Wściekli 6") jako Roy Eris, Sam Strike ("EastEnders") jako Thale, Maya Eshet ("Teen Wolf") jako Lommie, Angus Sampson ("Fargo") jako Rowan, Jodie Turner-Smith ("Ostatni okręt") jako Melantha Jhirl oraz Brian F. O'Byrne ("Za wszelką cenę") jako Auggie. Scenariusz adaptacji napisał Jeff Buhler ("Nocny pociąg z mięsem"), a showrunnerem produkcji jest Daniel Cerone ("Dexter").

Serial miał premierę w USA w niedzielę w telewizji SyFy i będzie emitowany codziennie po jednym odcinku, do 13 grudnia. W Polsce ma go pokazać Netflix, ale na razie nie ma daty premiery.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA