21 serialowych premier, które zobaczymy w grudniu

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"The Marvelous Mrs. Maisel" (sezon 2) – premiera 5 grudnia na Amazonie

Serial Amazona, który zdobył osiem nagród Emmy, powróci już w środę z nowymi odcinkami. W 2. sezonie przeniesiemy się ponownie do Nowego Jorku z końca lat 50. ubiegłego wieku. Midge spotkamy tam gdzie ostatnio, a więc w momencie, gdy jej komediowa kariera zaczyna nabierać rozpędu. Ale z rosnącą popularnością wiążą się też niedogodności. Bohaterka odczuje choćby skutki spektakularnego ataku na Sophie Lennon, dowie się także na własnej skórze, jak w branży rozrywkowej traktuje się kobiety.

Interesująco będzie także w jej życiu prywatnym, bo Midge prawie nikomu nie powiedziała, że robi karierę w stand-upie. O wszystkim wie jej były mąż, który chyba zaczyna ją doceniać bardziej niż kiedyś. Rodzice za to nie mają pojęcia, czym zajmuje się ich córka i wciąż dają jej rady w stylu "Wyjdź za kogoś, a wszystko się ułoży". W końcu jednak jej drugie życie będzie musiało wyjść na jaw.

Zwłaszcza że z rozkręcającą się karierą związane będą podróże – "The Marvelous Mrs. Maisel" zabierze nas do Paryża, a także do ośrodka wypoczynkowego w górach Catskill, gdzie amerykańscy Żydzi ściągali tłumnie na wakacje. A wraz z nimi ściągali artyści, w tym także komicy. Czyżby to miał być następny krok w karierze Midge?

W nowej odsłonie serialu Amazona zobaczymy oczywiście Rachel Brosnahan w roli głównej. Powrócą także Alex Borstein, Michael Zegen, Tony Shalhoub, Kevin Pollak, Marin Hinkle i Luke Kirby. 2. sezon będzie liczył 10 odcinków, premiera na Amazon Prime Video 5 grudnia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA