7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Producenci "Daredevila" nie wiedzieli o skasowaniu serialu. Sam Claflin na zdjęciu z 5. sezonu "Peaky Blinders". Powstaje 2. sezon "White Gold" z Edem Westwickiem. A oprócz tego "Odpowiednik", "Arrow" i nie tylko.

1. Producenci "Daredevila" nie wiedzieli o skasowaniu serialu. Sam Ernst, jeden z producentów "Daredevila", zdradził, że zarówno twórcy, jak i ludzie z Marvel Television byli zaskoczeni, kiedy dowiedzieli o skasowaniu serialu. Akurat jedli razem lunch, który – jak napisał Ernst na Twitterze – zamienił się w stypę. Prace nad 4. sezonem były już rozpoczęte, w writers' roomie wisiała rozpiska nowych wątków. I wtedy przyszła wiadomość od Netfliksa, że to koniec, która dla twórców była sporym szokiem.

2. Teaser 2. sezonu "Odpowiednika". Start 10 grudnia na HBO GO.

3. Powstaje 2. sezon "White Gold". Serial miał przerwę w produkcji, po tym jak Ed Westwick został oskarżony w zeszłym roku o gwałty. Teraz produkcję wznowiono i Westwick także powrócił na plan.

Wyświetl ten post na Instagramie.

When the 80’s call

Post udostępniony przez Ed Westwick (@edwestwick)

4. Fanowski zwiastun serialu o kapitanie Picardzie. Jak może wyglądać nowy Star Trek, którego bohaterem będzie kapitan Picard? Oto fanowski zwiastun.

5. Nowa zapowiedź "Elseworlds", crossoveru seriali Arrowverse. Crossover rusza 9 grudnia, czyli w najbliższą niedzielę.

6. Katherine McNamara w dzisiejszym odcinku "Arrow". Aktorka znana z "Shadowhunters" pojawi się w roli ulicznej wojowniczki o imieniu Maya.

Unmasked

7. Sam Claflin na zdjęciu z 5. sezonu "Peaky Blinders". Telewizja BBC wypuściła pierwsze zdjęcie z 5. sezonu "Peaky Blinders". Znajduje się na nim Sam Claflin ("The Hunger Games"), który zadebiutuje w serialu w roli charyzmatycznego polityka, mającego śmiałą wizję dla Wielkiej Brytanii. Tommy Shelby otrzyma od niego pewną propozycję.

peaky-blinders57

REKLAMA