Pierwsze zdjęcia i data premiery "Sex Education" – nowego serialu Netfliksa z Gillian Anderson

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Kolejna nietypowa historia o dojrzewaniu? Na to wygląda, ale "Sex Education" ma niezaprzeczalny atut w osobie Gillian Anderson. Zobaczcie ją i nie tylko na zdjęciach z brytyjskiego serialu Netfliksa.

Poznajcie Otisa Milburna (w tej roli Asa Butterfield z "Gry Endera") – niezbyt popularnego nastolatka, który po rozwodzie rodziców mieszka ze swoją matką, 46-letnią terapeutką seksualną, Jean (Gillian Anderson). Przysłuchując się jej sesjom, chcąc nie chcąc, Otis został prawdziwym ekspertem w dziedzinie seksu. A gdzie jak gdzie, ale w szkole średniej tego rodzaju wiedza może znacznie podnieść twój status.

I wtedy na scenie pojawia się Maeve (Emma Mackey), błyskotliwa i niegrzeczna dziewczyna, z którą Otis wspólnie zakłada podziemną klinikę, zajmując się rozwiązywaniem seksualnych problemów swoich kolegów. Ale czy wiedza i intuicja chłopaka pomogą mu uporać się z fobią dotyczącą własnej seksualności?

Tego przekonamy się z "Sex Education", nowego komediodramatu Netfliksa, który opowie o erotycznych i romantycznych doświadczeniach, przyjaźni i życiu współczesnych nastolatków. W obsadzie, oprócz już wymienionych są m.in. James Purefoy ("Hap i Leonard") w roli byłego męża Jean i ojca Otisa; Ncuti Gatwa i Aimee-Lou Wood jako przyjaciele Otisa i Maeve; a także Alistair Petrie ("Terror") jako dyrektor liceum, do którego chodzą bohaterowie. Twórczynią serialu jest Laurie Nunn, reżyseruje Ben Taylor ("Catastrophe").

1. sezon "Sex Education" będzie liczyć 8 odcinków, których premierę w Netfliksie zaplanowano na 11 stycznia. Poniżej pierwsze zdjęcia z serialu.

sexeducation1

sexeducation2

sexeducation4

sexeducation5

sexeducation6

sexeducation3