To jeszcze nie koniec czarownic w "American Horror Story". Ryan Murphy zapowiedział powrót bohaterek

"American Horror Story" (Fot. FX)

0

Myśleliście, że historia Cordelii i jej sabatu kończy się na "Apokalipsie"? Nic z tego – Ryan Murphy powiedział, że czarownice jeszcze wrócą, ale będziemy musieli na to trochę poczekać.

Skoro wiedźmy poradziły sobie z końcem świata, to czy coś może je powstrzymać? Najwyraźniej nie, bo jak powiedział Ryan Murphy, bohaterki znane dotychczas z "Coven" i "Apokalipsy" pojawią się jeszcze w serialu. Twórca "American Horror Story" zapowiedział to w rozmowie z Entertainment Tonight podczas uroczystości odsłonięcia swojej własnej gwiazdy na Hollywoodzkiej Alei Sław.

Nie wiemy jeszcze, które czarownice powrócą (przypominamy, że nie wszystkie przetrwały "Apokalipsę"), ani jak długo będziemy musieli czekać, by znowu je spotkać. Wydaje się jednak, że tym razem powinno to zająć mniej czasu niż poprzednio (pomiędzy "Coven" a "Apokalipsą" minęły ponad cztery lata). Wprawdzie Murphy powiedział, że nie będzie ich w następnym sezonie, ale dodał też, że coś "naprawdę fajnego" jest już w planach. Może zatem kolejny crossover jest szykowany na 2020 rok, w którym zobaczymy już zamówiony 10. sezon?

Co się zaś tyczy najbliższej odsłony "American Horror Story", to twórca zdradził, że historia jest już przygotowana, ale o szczegółach nie zdążył jeszcze poinformować aktorów. Obsada także nie została ogłoszona, jednak można się spodziewać, że na ekranach znów zobaczymy w dużej mierze dobrze znaną ekipę. Część z niej pojawiła się zresztą na ceremonii w Los Angeles, by świętować razem z Murphym. Byli m.in. Sarah Paulson, Emma Roberts, Billie Lourd, Cody Fern i Leslie Grossman (więcej zdjęć po przewinięciu w prawo).