8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

House i Cuddy (Fot. FOX)

House i Cuddy (Fot. FOX)

Czy Lisa Edelstein wróci do "House'a"? Kto zawita na Wisteria Lane? Czy "Smash" uratuje się przed skasowaniem? A do tego spoilery na temat seriali "Ringer", "The Killing", "Cougar Town"...

1. Lisa Edelstein nie wróci do "House'a". Tego można było się domyślić, ale teraz wiadomo już na pewno - w ostatnich odcinkach serialu "Dr House" nie zobaczymy ani przez chwilę dr Cuddy. Jeszcze latem David Shore mówił, że chciałby ją zobaczyć w finale. Nie wiadomo, czy Lisa odmówiła, czy jednak w ogóle takiej propozycji nie było. FOX wyemituje finałowy odcinek "House'a" 21 maja.

2. Uma Thurman nie zostanie Marilyn. Jak już pewnie wiecie, w najbliższych odcinkach "Smash" pojawi się Uma Thurman. Gwiazda ma włączyć się do rywalizacji o rolę Marilyn w musicalu, który robią bohaterowie serialu. Ale tej rywalizacji nie wygra. Czemu jest to pewne? Bo aktorka jest w ciąży.

3. Z "Homeland" do "The Killing". W 2. sezonie serialu "The Killing" zobaczymy Marin Ireland, którą możecie kojarzyć z roli pewnej nietypowej blondynki w "Homeland". Zagra Liz, siostrę Stephena Holdera, która ciężko pracuje na utrzymanie.

4. Scott Bakula zawita na Wisteria Lane. Świetna wiadomość dla fanów "Desperate Housewives". W ostatnich odcinkach serialu pojawi się Scott Bakula - i to w więcej niż jednym odcinku. Zagra czarującego, konserwatywnego prawnika Bree. TVLine twierdzi, że będzie on próbował pomóc rudej gospodyni w sprawie dotyczącej morderstwa.

5. Czyżby mieli skasować "Cougar Town"? Możliwe, że zmiana tytułu nie będzie już "Miastu kocic" potrzebna. Josh Hopkins z tego właśnie serialu postawił na pilota NBC, komedię Kari Lizer, "Lady Friends" o dwóch przyjaciółkach. Hopkins zagra męża jednej z nich. Oczywiście, serial nie musi otrzymać zamówienia, Hopkins nie musi w nim zostać itd. Sygnał jednak jest jasny: aktor nie wierzy, że będzie 4. sezon "Cougar Town".

6. Kiedy rusza 2. sezon "Teen Wolf"? Już wiadomo, że serial powróci 3 czerwca.

7. Jak tam oglądalność "Smash"? Jeśli martwicie się, że "Smash" może zostać skasowany, mamy dla Was wiadomość, która nie jest zła, ale nie jest też dobra. W poniedziałek oglądalność tego serialu troszkę podskoczyła: do 6,86 mln widzów (współczynnik 2,4). Jest to skok o 4%. Być może to zasługa Nicka Jonasa, który gościł w 4. odcinku. Jeśli jednak "Smash" ustabilizuje się na tym poziomie, jest nadzieja, że przetrwa.

8. "Ringer": Ciąża Siobhan już widoczna. Pojawiło się pierwsze zdjęcie złej bliźniaczki z "Ringera" z brzuszkiem. Jest to scena z odcinka z 13 marca, w którym Siobhan ma pokłócić się z Henrym, który odkryje jej tajemnice.