Teraz to Ewa będzie kusić Diabła? Pierwsze zdjęcie z 4. sezonu "Lucyfera" jest sexy!

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Czyżby role się odwróciły? Kiedyś Ewa była kuszona przez Lucyfera, dzisiaj sama wciela się w rolę uwodzicielki. Tyle dowiadujemy się ze zdjęcia z 4. sezonu "Lucyfera".

Co wydarzy się, gdy spotkają się bardzo starzy znajomi w postaci pierwszej kobiety na świecie, czyli Ewy, oraz jej kusiciela? Pełną odpowiedź na to pytanie poznamy w 4. sezonie "Lucyfera", ale pewien trop podsuwa nam zdjęcie z planu serialu.

Jedną z nowych postaci, które zobaczymy w kontynuacji produkcji będzie Inbar Lavi, wcielająca się w biblijną Ewę. Pierwszą kobietę znudziła wieczność u boku Adama i "tęsknota za mniej przewidywalnymi czasami, kiedy wszystko było dla niej ekscytujące". Do tego dodajmy, że Ewa jest niegrzeczna, niebezpieczna i tęskni za swoją pierwszą miłością, czyli... Lucyferem!

Na zdjęciu opublikowanym przez TVLine widzimy, że role nieco się odwróciły i teraz to Ewa kusi Lucyfera. Abiorąc pod uwagę, że czarujący Diabeł jest w "trudnym i emocjonalnym momencie", gdy w jego życiu pojawia się Ewa, ta znajomość różnie może się skończyć.

- Ewa przypomina Lucyferowi o tym, jakim człowiekiem – albo Diabłem – był kiedyś. Nigdy o nim nie zapomniała i wciąż go kocha – mówi Tom Ellis.

Choć nie wiemy, co o nowej/starej znajomej Lucyfera będzie myśleć Chloe Decker, wcielająca się w tę rolę Lauren German jest zachwycona pracą Lavi.

- Inbar zagrała Ewę w sposób wyjątkowy i dobry. Wprowadziła zupełnie nową atmosferę na planie serialu. Ma w sobie tę eteryczną, lekką i zmysłową energię – mówi aktorka.

Prócz Inbar Lavi w 4. sezonie "Lucyfera" zobaczymy również Grahama McTavisha w roli ojca Kinleya i Vinessę Vidotto jako Remiel, siostrę Amendiela i tytułowego Diabła.

1. i 2. sezon "Lucyfera" możecie obejrzeć w serwisie Netflix.

lucyfer