7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

"American Gods" wraca w marcu z 2. sezonem. "The First. Misja na Marsa" dziś wieczorem w Canal+. Andy Samberg i Sandra Oh poprowadzą galę Złotych Globów. A oprócz tego "Grand Hotel", "Cuckoo" i nie tylko.

1. "American Gods" wraca w marcu z 2. sezonem. 10 marca w USA i 11 marca na polskim Amazonie zadebiutuje składający się z 8 odcinków 2. sezon "American Gods". Produkcję serialu prowadzi teraz Jesse Alexander, który zastąpił Bryana Fullera i Michaela Greena.

2. "Loudermilk" wróci z 3. sezonem. Komedia "Loudermilk" dostała zamówienie na 3. sezon, składający się z 10 odcinków.

3. "The First. Misja na Marsa" dziś wieczorem w Canal+. 6 grudnia o godz. 21:00 w Canal+ startuje "The First. Misja na Marsa", nowy serial twórcy "House of Cards" o podboju kosmosu. W rolach głównych Sean Penn i Natascha McElhone. Premierowe odcinki w kolejne czwartki. A tutaj znajdziecie naszych 10 powodów, aby oglądać serial.

4. Andy Samberg i Sandra Oh poprowadzą galę Złotych Globów. Andy Samberg i Sandra Oh, którzy zaliczyli świetny wspólny występ podczas rozdania nagród Emmy, poprowadzą galę Złotych Globów. Impreza odbędzie się 6 stycznia, a nominacje będą dziś po południu.

5. "Cuckoo" wraca z 5. sezonem. Premiera w Wielkiej Brytanii jest planowana na 4 stycznia.

6. Katey Sagal i Freddie Stroma w serialu "Grand Hotel". Oboje dostali role powracające w nowym serialu ABC. Sagal zagra inwestorkę w tytułowym hotelu, z kolei Stroma będzie menedżerem innego hotelu z Miami.

7. Jason Momoa w zapowiedzi "Saturday Night Live". Aquaman poprowadzi SNL w najbliższą sobotę. Za tydzień będzie z kolei Matt Damon.

REKLAMA