"Titans" już wkrótce w Netfliksie. Znamy polską datę premiery serialu o superbohaterach DC

"Titans" (Fot. DC Universe)

0

Jeśli czekacie na premierę "Titans" w Netfliksie, to mamy dobrą wiadomość. Nowa zapowiedź oznajmia, że pierwszy oryginalny serial platformy DC Universe trafi tam na początku 2019 roku.

O tym, że "Titans" będzie można oglądać w Polsce w Netfliksie, wiedzieliśmy już od dawna, ale choć czas mijał, daty premiery wciąż nie było. Mogliśmy się jednak domyślać, że serial trafi do biblioteki serwisu po emisji w Stanach Zjednoczonych i teraz te przypuszczenia się potwierdziły.

"Titans" to pierwszy oryginalny serial platformy DC Universe, przedstawiający mroczną wersję przygód tytułowej grupy młodych superbohaterów. W jej skład wchodzą Robin (Brenton Thwaites), Raven (Teagan Croft), Starfire (Anna Diop) i Beast Boy (Ryan Potter), którzy wspólnymi siłami muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom.

W obsadzie są ponadto m.in. Minka Kelly i Alan Ritchson jako Dove i Hawk, a na ekranie pojawią się także bohaterowie "Doom Patrol", czyli kolejnego serialu DC Universe (premiera w 2019 roku). Twórcami "Titans" są Greg Berlanti, Geoff Johns i Akiva Goldsman, a 1. sezon ma liczyć 12 odcinków (dotąd wyemitowano osiem). Kontynuacja jest już zamówiona.

Premiera "Titans" w Netfliksie 11 stycznia.