Maisie Williams opowiada o swoim pierwszym wspomnieniu z planu "Gry o tron". Jakie to urocze!

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Arya Stark jest jedną z nielicznych postaci, które pojawiają się w 8. sezonach "Gry o tron". Dla wcielającej się w tę rolę Maisie Williams oznacza to prawie 10 lat wspomnień. Oto pierwsze z nich.

21-letnia Maisie Williams spędziła prawie połowę swojego życia, nagrywając odcinki "Gry o tron". Nic dziwnego, że o ekipie z planu mówi jak o swojej rodzinie. Aktorka szczególnie blisko związała się ze swoją serialową siostrą, Sansą Stark, w którą wciela się Sophie Turner. Dziewczyny mają nawet identyczne tatuaże.

Podczas rozmowy ze scenarzystami serialu na Comic Con Experience, Davidem Benioffem i D.B. Weissem, Williams została zapytana o swoje pierwsze wspomnienie z planu serialu. Natychmiast powiązała je z postacią swojej przyjaciółki.

- Spotkanie Sophie Turner i rozpoczęcie trwającej dekadę przyjaźni – powiedziała.

Następnie padło pytanie o to, którą z serialowych postaci poślubiłaby Maisie. Co ciekawe, Williams wskazała na Sansę Stark, czyli swoją serialową siostrę. Dlaczego? "Jest w formie i jest zacięta" - brzmiała odpowiedź.

Maisie i Sophie nie ukrywają przed mediami ani swojej przyjaźni, ani jej pikantnych szczegółów, jak wspólne palenie trawki i kąpiele.

Wracając do Comic Con Experience, Williams zapytała scenarzystów GoT, od jak dawna wiedzieli, w jaki sposób zakończy się serial. Odpowiedź może zdziwić:

- Gdzieś po tym, jak skończyliśmy 3. sezon, już to wiedzieliśmy.

Choć losy bohaterów serialu zostały przesądzone już kilka lat temu, my poznamy je w kwietniu 2019 roku.

Wszystkie dotychczasowe odcinki "Gry o tron" znajdziecie w serwisie HBO GO.