5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

0

Wiemy, kiedy zadebiutuje "Star Trek" o kapitanie Picardzie. Jodie Whittaker mówi, czy powróci jako Doktor w 12. sezonie. Tom Mison i Ashley Madekwe w serialu "Cztery wesela i pogrzeb". A oprócz tego "Czarna lista" i nie tylko.

1. Wiemy, kiedy zadebiutuje "Star Trek" o kapitanie Picardzie. Patrick Stewart powróci jako kapitan Jean-Luc Picard pod koniec 2019 roku. Potwierdził to David Nevin, szef platformy CBS All Access.

2. Jodie Whittaker powróci jako Doktor w kolejnym sezonie. Jodie Whittaker potwierdziła, że jej rola w "Doktorze Who" nie zakończy się po odcinku noworocznym. Zobaczymy ją także w 12. sezonie. "Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu na plan i rozpoczęcia znowu pracy. To niesamowita rola. To niezwykła podróż i nie jestem jeszcze gotowa, aby przekazać pałeczkę komuś innemu" – powiedziała aktorka.

3. Tom Mison i Ashley Madekwe w serialu "Cztery wesela i pogrzeb". Tom Mison ("Sleepy Hollow") i Ashley Madekwe ("Revenge") dostali role powracające w komedii romantycznej Hulu. Oprócz nich do obsady dołączył Tommy Dewey ("Casual"), który zagra rolę gościnną.

4. Co się stało z postacią Danny'ego Mastersona w "The Ranch"? Jeśli nie oglądacie już serialu, a chcielibyście poznać losy Roostera, TVLine wszystko opisało.

5. Zapowiedź 6. sezonu "Czarnej listy". Serial wraca 3 stycznia i wszystko wskazuje na to, że Red znów będzie miał kłopoty.