"Brooklyn 9-9" wraca w styczniu. A oto, co nas czeka na dzień dobry – zobaczcie zdjęcia z premiery 6. sezonu

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

"Brooklyn 9-9" zostało uratowane przez telewizję NBC i już w styczniu rozpocznie 6. sezon. Pierwsze zdjęcia zdradzają, jakie atrakcje przygotowano na powitanie po dłuższej przerwie.

Przerwa w emisji "Brooklyn 9-9" tym razem jest dłuższa, bo serial zmienił stacje. Po skasowaniu przez telewizję FOX i kilku dniach rozpaczliwych próśb fanów został uratowany przez NBC, która 10 stycznia zacznie pokazywać 6. sezon (niestety, w Polsce prawdopodobnie nowe odcinki będą ze sporym opóźnieniem).

Co się będzie działo z policjantami z 99. posterunku po przerwie? Okazuje się, że w ich świecie żadnej przerwy nie będzie. Serwis TVLine prezentuje zdjęcia z premiery, na których mamy Jake'a (Andy Samberg), Amy (Melissa Fumero) i jakieś słoneczne miejsce, w którym spędzają miesiąc miodowy. Jak pewnie pamiętacie, ostatnio oglądaliśmy ich ślub.

Nie będzie im jednak dane wylegiwać się przez dwa tygodnie i pić drinki z palemką. Współtwórca serialu, Dan Goor, zasugerował w rozmowie z TVLine, że szybko pojawi się coś, co słodkie lenistwo przerwie. To "nie będzie miesiąc miodowy, jakiego oni się spodziewali" – dodała Melissa Fumero.

A to tylko część atrakcji. Jak pewnie pamiętacie, 5. sezon zakończył się cliffhangerem. Podczas gdy ekipa policjantów bawiła się na nietypowym weselu Jake'a i Amy, Holt otrzymał wiadomość, że udało mu się zostać nowym komisarzem nowojorskiej policji. To stanowisko, o którym marzył od dawna. Problem w tym, że aby je sprawować, będzie musiał opuścić naszą uroczą ekipę.

Jak potoczą się losy kapitana Holta i czy "Brooklyn 9-9" na NBC będzie takie samo jak wcześniej? Już za miesiąc będziemy to wiedzieć, a tymczasem łapcie zdjęcia.

b99-01

b99-02

b99-03

REKLAMA