5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Ranch" (Fot. Netflix)

0

Danny Masterson prosi, abyśmy dalej oglądali "The Ranch". "Star Trek: Discovery" z dłuższym 2. sezonem. BBC tworzy serial o morderstwach w Dublinie. A oprócz tego nasz konkurs z Alcatelem!

1. "Star Trek: Discovery" z dłuższym 2. sezonem. Nie 13 – jak pierwotnie planowano – a 14 odcinków ma liczyć 2. sezon "Star Trek: Discovery". Informacja na razie jest nieoficjalna, zdradził ją Anson Mount, serialowy kapitan Pike.

2. Danny Masterson prosi, abyśmy dalej oglądali "The Ranch". Aktor zwolniony z obsady serialu z powodu oskarżeń o gwałty zamieścił na Instagramie prośbę, by dalej oglądać serial. Roostera już nie ma, ale jest reszta ekipy, która zasługuje na wsparcie – napisał aktor.

3. Natasha Leggero w nowym sitcomie CBS. Natasha Leggero zagra główną rolę w pilocie "Rachet", sitcomu autorstwa Morgan Murphy ("2 Broke Girls"). Bohaterką będzie dziewczyna, która musi zacząć nowe życie, po tym jak nagle umiera jej bogaty narzeczony.

4. Killian Scott w nowym serialu kryminalnym BBC. Killian Scott ("Strike") i Sarah Greene ("Penny Dreadful") zagrają główne role w psychologicznym thrillerze kryminalnym "Dublin Murders" na podstawie książek Tanyi French z serii "Dublin Murder Squad". Scenariusz pisze Sarah Phelps ("And Then There Were None", "Ordeal by Innocence", "The ABC Murders"). Serial będzie produkować stacja BBC, a także irlandzkie RTÉ i amerykańskie Starz.

5. Jeszcze przed kilka dni trwa konkurs z Alcatelem. Zapraszamy na naszego fanpage'a!