6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

0

Wszystkie dotychczasowe sezony "Lucyfera" będą na Netfliksie. BBC zapowiada 12. sezon "Doktora Who". Najpopularniejsze seriale w tym roku na Twitterze. A oprócz tego "Riverdale", "Rezydenci" i nie tylko.

1. BBC zapowiada 12. sezon "Doktora Who". "Doktor Who" z Jodie Whittaker w roli głównej powróci z 12. sezonem, ale dopiero w 2020 roku. A 1 stycznia zobaczymy jeszcze odcinek noworoczny – oto zapowiedź.

2. Najpopularniejsze seriale w tym roku na Twitterze. Twitter ujawnił piątkę seriali z serwisów streamingowych, o których tweetowano najczęściej: "Trzynaście powodów", "Stranger Things", "Black Mirror", "Queer Eye", "Opowieść podręcznej".

3. Wszystkie dotychczasowe sezony "Lucyfera" będą na Netfliksie. Jeśli czekacie na 3. sezon "Lucyfera" na Netfliksie, wiedzcie, że na pewno pojawi się przed premierą 4. sezonu, stworzonego już specjalnie dla tej platformy. A przynajmniej tak obiecuje showrunnerka serialu Ildy Modrovich.

4. "Rezydenci" zaczynają 2. sezon na FOX Polska. Premiera tydzień po finale 1. sezonu – czyli we wtorek 11 grudnia o godz. 21:05.

5. James Norton, Ben Miles i Ellie Bamber w nowym serialu BBC. Cała trójka zagra w 6-odcinkowym serialu "The Trial of Christine Keeler", opowiadającym o aferze Profumo z lat 60. Romans ministra z showgirl przyczynił się do utraty władzy przez konserwatystów i przejęcia jej przez Partię Pracy. Serial pisze Amanda Coe ("Apple Tree Yard").

6. Konkurs z serialem "Riverdale". Tym razem rozdajemy 2. sezon na DVD. Zapraszamy na naszego fanpage'a.