Jason Momoa znów jako Khal Drogo. Aktor wrócił do roli w skeczu z "Saturday Night Live"

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

Skoro gospodarzem "Saturday Night Live" był Jason Momoa, to nie mogło zabraknąć także Khala Drogo. Zobaczcie, jak mu poszło w roli... prowadzącego talk-show!

Talk-show z Khalem Drogo? Oglądalibyśmy! Zwłaszcza gdyby było to "Khal Drogo’s Ghost Dojo", w którym przywódca Dothraków gościłby innych zmarłych bohaterów "Gry o tron". Chociaż właściwie to oglądalibyśmy i bez nich, wystarczyłby groźnie wyglądający i mrukliwy Jason Momoa z warkoczem.

Póki co nie mamy niestety informacji, by jakaś stacja wykupiła format od "Dothraki Public Access", zostaje nam więc skecz z ostatniego odcinka "Saturday Night Live", który poprowadził Aquaman we własnej osobie. A skoro nadarzyła się w nim okazja, by chociaż na chwilę wrócić do roli Drogo, to oczywiście że musiał z niej skorzystać. A my musimy przyznać, że choć Khal nadal nie należy do szczególnie gadatliwych, wciąż coś w sobie ma.

Bo nie da się ukryć, że pomimo goszczenia m.in. Hodora, Wielkiego Wróbla czy Joffreya, to charyzmatyczny Drogo jest prawdziwą gwiazdą ekranu. No i pamiętajcie, jeśli Khal nie chce after show, to nie będzie after show!

REKLAMA