5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Defenders" (Fot. Netflix)

Luke Cage może pojawić się w serialu "Jessica Jones". HBO zamawia nowy serial limitowany Jeana-Marca Vallée. Zdjęcia obsady "Gotham" na finałowy sezon. A oprócz tego "Terror" i nie tylko.

1. Luke Cage może pojawić się w serialu "Jessica Jones". Bardzo możliwe, że jeszcze nie pożegnaliśmy Luke'a Cage'a. Mike Colter zasugerował na Instagramie, że możemy go zobaczyć w 3. sezonie "Jessica Jones". "Wow, jakie to znajome! Zupełnie jakbym tam był" – napisał aktor pod zdjęciem z planu, które wrzuciła Krysten Ritter.

2. Cristina Rodlo w 2. sezonie "Terroru". Meksykańska aktorka Cristina Rodlo dostała stałą rolę pielęgniarki w 2. sezonie "Terroru".

3. HBO zamawia nowy serial limitowany Jeana-Marca Vallée. Serial nazywa się "Gorilla and the Bird" i oparty jest na książce Zacka McDermotta. To historia bezwarunkowej miłości matki do syna Zacka, który jest dwubiegunowy. Zack kiedyś odnosił sukcesy jako obrońca z urzędu, ale wstrząsający epizod z urojeniami i aspołecznym zachowaniem doprowadza do jego aresztowania. Mężczyzna ląduje w szpitalu Bellevue, a jedyną osobą, która wciąż w niego wierzy, jest jego matka. Scenariusz pisze Bryan Sipe ("Demolition").

4. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Orville". Serial wraca 30 grudnia.

orville-season-2-first-look-photo

5. Zdjęcia obsady z finałowego sezonu "Gotham". "Gotham" wraca 3 stycznia, a pełną galerię nowych zdjęć obsady znajdziecie w TVLine.

gotham-03

gotham-02

gotham-01

REKLAMA