"Plotkara" ma absolutnie cudowny opis na Netfliksie. To się nazywa brutalna szczerość!

"Plotkara" (Fot. CW)

"Plotkara" właśnie przypomniała o sobie w wielkim stylu. Na anglojęzycznym Netfliksie zmienił się opis serialu i brzmi tak, jakby pisała go sama Gossip Girl!

Plotkara już od sześciu lat nie dawała znaku życia. Właśnie wtedy zakończył się serial z Blake Lively, Leighton Meester, Pennem Badgleyem, Edem Westwickiem i Chacem Crawfordem w rolach głównych. A jednak ostatnio zrobiło się o niej bardzo głośno, a wszystko za sprawą opisu na Netfliksie.

Grupie nastolatków z uprzywilejowanej manhattańskiej elity wszystko uchodzi bezkarnie. Ale ich każdy krok śledzi anonimowa blogerka – tak jeszcze niedawno brzmiał podpis "Plotkary".

Taką wersję zapewne zastaniecie, zaglądając na swoje konta, jeśli korzystacie z polskiej wersji językowej. Ale na tych użytkowników platformy, którzy korzystają z Netfliksa po angielsku (sprawdziliśmy na własnej skórze!), ostatnio czekała niespodzianka w postaci takiego oto opisu:

Bogaci, absurdalnie atrakcyjni uczniowie prywatnej szkoły robią okropne, skandaliczne rzeczy sobie nawzajem. Wciąż na nowo.

plotkara-zrzut57

Przeczytaliście to głosem Kristen Bell? Ta notka brzmi, jakby była żywcem wyciągnięta z bloga tytułowej Plotkary!

Taki szczegół nie mógł umknąć czujności internautów i gdy jedni oceniają go mianem brutalnego i zastanawiają się, czy przypadkiem nie pisał go jakiś hejter, inni nie mają złudzeń – opis jest adekwatny do serialu. Szczery i prawdziwy.

"Plotkara" jest dostępna w serwisie Netflix.

REKLAMA