Kiedy finał "Pamiętników wampirów" i innych seriali CW?

Sezon zbliża się do końca. CW jako pierwsza ogłosiła kiedy będziemy mogli obejrzeć finały sezonów jej seriali. W niektórych przypadkach będzie to ostateczne pożegnanie.

Nie da się ukryć, że wiosna już za pasem, a lato zbliża się wielkimi krokami (co może wydawać się bardzo odległe, gdy wyjrzymy przez okno). Wraz z wiosną zbliżają się finały serialowego sezonu 2011/2012. Stacja CW ogłosiła kiedy będziemy mogli oglądać finały sezonów jej seriali.

"One Tree Hill" pożegna się z widzami dwugodzinnym finałem, który wyemitowany będzie 4 kwietnia. Finał będzie połączony również z wywiadami i swoistą retrospekcją gwiazd serialu na temat "One Tree Hill".

Finał 1. sezonu "Ringer" obejrzeć będzie można 17 kwietnia i wiele wskazuje na to, że będzie to pożegnanie z tym serialem. Fani z pewnością będą zawiedzeni. Następne w kolejce będą finały 3. sezonu "Pamiętników wampirów" i 1. sezonu 'The Secret Circle", które CW wyemituje 10 maja. Po nich, 14 maja będzie można obejrzeć finał 5. sezonu "Plotkary", a także "Hart of Dixie", dla którego może to być ostatni odcinek w ogóle.

15 maja widzowie będą mogli obejrzeć finał 4. sezonu "90210", a 18 maja z widzami pożegna się (zapewne na stałe) "Nikita". Tego samego dnia wyemitowany zostanie też finał 7. sezonu "Supernatural".

REKLAMA