Mnóstwo seriali na DVD! "Sukcesja", "Famous in Love", "Cormoran Strike" i "Młody Sheldon" już są dostępne

"Młody Sheldon" (Fot. CBS)

"Sukcesja", "Famous in Love", "Cormoran Strike" i "Młody Sheldon" są dostępne w Polsce na DVD. A razem z nimi ukazał się 11. sezon "Teorii wielkiego podrywu".

10 grudnia na DVD ukazało się aż pięć seriali, którym patronujemy. Wszystkie możecie już nabyć w sklepach, będzie też na fanpage'u Serialowej konkurs, w którym będziecie mogli je wygrać. Przedstawiamy całą piątkę po kolei.

"Sukcesja", sezon 1

Serial HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. "Sukcesja" przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie - Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie wpływowej rodziny Royów. Poznajemy ich w ważnym momencie, kiedy starzejący się senior roku, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności.

W serialu występują: nominowany do Złotego Globu Brian Cox ("Deadwood"), Jeremy Strong ("Sędzia"), nominowany do Złotego Globu Kieran Culkin ("Sezon na kleszcza"), Alan Ruck ("Egzorcysta"), Matthew Macfadyen ("Duma i uprzedzenie"), a także Hiam Abbass ("Blade Runner 2049"), Sarah Snook ("Klątwa Jessabelle"), Nicholas Braun ("Charlie"), Natalie Gold ("Miłość i inne używki"), Peter Friedman (serial "The Affair") oraz Rob Yang ("Znudzony na śmierć").

SUKCESJA_SEZON 1_PLANSZA

"Famous in Love", sezon 1

Nowy serial Iny Marlene King, twórczyni "Słodkich kłamstewek", opowiada o perypetiach studentki szkoły biznesowej, która dostaje szansę zagrania głównej roli w hollywoodzkiej produkcji. Dzięki temu odkrywa blaski i cienie show biznesu.

W główną bohaterkę, która z dnia na dzień staje się gwiazdą, wciela się Bella Thorne ("Rodzinne rewolucje"). Obok niej występują Charlie DePew ("Niesamowity Spider-Man"), Georgie Flores, Carter Jenkins ("Walentynki") oraz Niki Koss ("Dziewczyna na krawędzi"). Produkcja zdobyła trzy nominacje do nagród Teen Choice Award.

FAMOUS IN LOVE_SEZON 1_PLANSZA

"Cormoran Strike", sezon 1

Ekranizacja cyklu powieści kryminalnych autorstwa J.K. Rowling, wydanych pod pseudonimem Robert Galbraith. W seriau poznacie historię prywatnego detektywa, który rozwiązuje trudne, nieoczywiste sprawy. Cormoran Strike to weteran wojenny, który wrócił ze służby wojskowej w Afganistanie i założył w Londynie jednoosobową firmę detektywistyczną. Zraniony zarówno psychicznie, jak i fizycznie mężczyzna ma niezawodną intuicję i instynkt, a także cenne doświadczenie wojskowego
śledczego, które okazują kluczowe przy próbie rozwiązania trzech złożonych spraw.

Trzy pierwsze odcinki są ekranizacją "Wołania kukułki", kolejne dwa to historia z "Jedwabnika", a w ostatnich dwóch poznajemy historię z tomu trzeciego "Żniwa zła". Tytułowego bohatera gra Tom Burke ("Muszkieterowie"), a w roli jego błyskotliwej asystentki występuje Holliday Grainger ("Kopciuszek"). Za reżyserię odpowiada Michael Keillor ("Mr Selfridge").

CORMORAN STRIKE_PLANSZA

"Młody Sheldon", sezon 1

Spin-off "Teorii wielkiego podrywu", przedstawiający historię małego Sheldona Coopera, który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe. W świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania. Cała rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem.

Tytułową rolę gra Iain Armitage ("Wielkie kłamstewka"), a u jego boku występują Zoe Perry ("Chirurdzy"), Lance Barber ("Wielki powrót"), Annie Potts (Projektantki), Montana Jordan oraz Raegen Revord. Narratorem jest Jim Parsons, odtwórca roli dorosłego Sheldona w "Teorii wielkiego podrywu".

MŁODY SHELDON _SEZON 1_PLANSZA

"Teoria wielkiego podrywu", sezon 11

Kultowy sitcom stworzony przez Chucka Lorre’a i Billa Prady’ego, który ma już na swoim koncie dziesięć nagród Emmy i Złoty Glob. Bohaterami jest grupka geeków, którzy w 11. sezonie prowadzą już dość ustabilizowane życie. Pomimo burzliwej historii Leonard i Penny w końcu wzięli ślub. Nawet Sheldon zawarł "umowę partnerską" z neurobiolożką Amy. Czy perspektywa domowego szczęścia zmieni relacje między przyjaciółmi? Tego dowiecie się z 11. sezonu.

Główne role w "Teorii wielkiego podrywu" grają: zdobywca Złotego Globu i czterech nagród Emmy Jim Parsons, nominowany do nagrody Emmy Johnny Galecki, nominowany do Złotego Globu Simon Helberg, nominowany do People’s Choice Award Kunal Nayyar, nominowana do nagrody Emmy Mayim Bialik, nominowana do People’s Choice Melissa Rauch oraz zdobywczyni nagrody Teen Choice Award Kaley Cuoco.

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU_SEZON_11_PLANSZA

REKLAMA