Mark Consuelos z "Riverdale" pokazał rodzinną kartkę świąteczną. Tylko że coś tu jakby nie pasuje

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Kelly Ripa, żona Marka Consuelosa, który w "Riverdale" wciela się w Hirama Lodge'a, opublikowała w tym roku nietypową rodzinną kartkę świąteczną. Co jest z nią nie tak?

Wiele amerykańskich rodzin co roku robi sobie "świąteczne kartki", które sprowadzają się do tematycznego zdjęcia ze wszystkimi członkami rodziny. Można wrzucić je do sieci i życzyć wszystkim wesołych świąt. Taka tradycja obowiązuje także w rodzinie Consuelosów.

Jednak w tym roku Kelly Ripa, żona Marka Consuelosa, wcielającego się w Hirama w "Riverdale", zamiast świątecznej pocztówki opublikowała zdjęcie rodziny... Lodge'ów, czyli Hirama, Veroniki (Camila Mendes) i Hermione (Marisol Nichols).

- Zmęczony walką z dziećmi o świąteczną kartkę? Problem rozwiązany – brzmi podpis zdjęcia.

Świąteczna kartka Kelly zawiera więcej żartobliwych akcentów, jak podpis przy rodzinie Lodge'ów mówiący o tym, że na fotografii nie znajdują się prawdziwa żona i autentyczne dziecko Marka. Natomiast gdy klikniemy strzałkę w prawo ukaże się nam zdjęcie rzeczywistej rodziny Consuelosów: Kelly, Marka i ich trójki dzieci - 21-letniego Michaela, 15-letniego Joaquina i 17-letniej Loli.

"Riverdale" można nazwać rodzinnym serialem Consuelosów. Pomijając fakt, że Mark gra w nim Hirama Lodge'a, to w odcinku z retrospekcjami w jego nastoletnią wersję wcielił się jego syn, Michael. A w 3. sezonie zobaczymy jeszcze Kelly Ripę w roli kochanki Hirama.

Nowe odcinki "Riverdale" pojawiają się co czwartek w serwisie Netflix.