8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

ABC podaje ramówkę na midseason. Jeffrey Dean Morgan wraca do "Supernatural". Miley Cyrus zagrała w "Black Mirror". A oprócz tego "The Mandalorian", "Will i Grace" i nie tylko.

1. ABC podaje ramówkę na midseason. Telewizja ABC ogłosiła daty zimowych powrotów i premier. Zmianę na lepsze powinien odczuć serial "A Million Little Things", który od 17 stycznia będzie w czwartkowej ramówce pomiędzy "Chirurgami" i "How to Get Away with Murder". "Station 19" wróci dopiero 7 marca, kiedy "A Million Little Things" zakończy swój sezon. A razem z nim premierę będzie mieć 2. sezon "For the People".

9 stycznia zadebiutuje "Schooled", spin-off "Goldbergów", a 27 lutego "Whiskey Cavalier" ze Scottem Foleyem i Lauren Cohan. 18 marca wystartuje "The Fix", procedural produkowany przez Marcię Clark, który zastąpi w ramówce "The Good Doctor", po tym jak ten zakończy 2. sezon. "Grand Hotel" będzie czekać na premierę do 17 czerwca.

2. "One Dollar" skasowany po jednym sezonie. "One Dollar" to pierwszy serial skasowany przez platformę CBS All Access.

3. Jeffrey Dean Morgan wraca do "Supernatural". Jeffrey Dean Morgan pojawi się jako John Winchester w 300. odcinku serialu, zatytułowanym "Lebanon". Emisja planowana jest na 7 lutego.

4. Powiększa się obsada "The Mandalorian". Do obsady serialu ze świata "Gwiezdnych wojen" dołączyli Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi i Werner Herzog.

5. Miley Cyrus zagrała w "Black Mirror". Miley Cyrus zdradziła podczas występu w "The Howard Stern Show Wednesday", że pojawi się w 5. sezonie "Black Mirror". Wiele więcej o nowym sezonie nie wiemy, ale z przecieków wynika, że 28 grudnia zobaczymy odcinek świąteczny.

6. Megan Mullally poprowadzi galę SAG Awards. Gala odbędzie się 25 stycznia. Lista nominowanych tutaj.

7. Steven Yeun w nowej "Strefie mroku". Aktor znany z "The Walking Dead" zagra główną rolę w odcinku zatytułowanym "The Traveler".

8. "Will i Grace" powraca na FOX Comedy. 9. sezon będzie mieć premierę w sobotę 15 grudnia o godz. 20:05.

REKLAMA