Powrót "Parks and Recreation" może dojść do skutku? Wszystko zależy od jednej osoby

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Co jak co, ale powrót do Pawnee i spotkanie z ekipą "Parks and Recreation" to zawsze dobry pomysł. Amy Poehler jest gotowa, by to zrobić, ale twierdzi, że wszystko zależy od jednego człowieka.

"Parks and Recreation" to, obok może jeszcze "The Office", serial, który chyba najczęściej wymienia się w kontekście powrotu po latach. Ale ile w tym wszystkim pobożnych życzeń, a ile rzeczywistych możliwości? Jeśli wierzyć słowom samej Leslie Knope, coś w tej sprawie naprawdę może się wydarzyć. Bo chęci zdecydowanie są.

"Jestem technicznie dostępna" – powiedziała Amy Poehler portalowi Variety, powtarzając swoje słowa sprzed kilku miesięcy. "Mam w szafie z sześć marynarek Leslie, więc dosłownie w każdej chwili" – dodała aktorka i choć trudno traktować to jak deklarację, wydaje się, że gdyby tylko pojawiła się okazja, nie wahałaby się ani chwili, by z niej skorzystać.

Co więcej, Amy Poehler zapewniała już wcześniej, że tak samo do sprawy podchodzi reszta obsady. Gdzie więc leży największy problem? Wygląda na to, że w osobie współtwórcy serialu, Michaela Schura.

- Nasz król jest zajęty robieniem swojego odnoszącego wielkie sukcesy serialu – "The Good Place". A bez Mike'a naprawdę nic nie nie zdziałamy. Gdy więc będzie wolny i gotowy, na pewno stawimy się na wezwanie jak dobrzy żołnierze – powiedziała Poehler.

Nie jesteśmy przekonani, czy sprawa rzeczywiście jest tak prosta, że zależy tylko i wyłącznie od wolnych terminów Mike'a Schura, ale na pewno dobrze jest słyszeć kolejne zapewnienia, że ekipa "Parks and Recreation" wciąż myśli o powrocie. Biorąc jednak pod uwagę, jak zajęci są aktualnie praktycznie wszyscy członkowie obsady, nie spodziewalibyśmy się, by miało do tego dojść w najbliższym czasie.

No ale pomarzyć zawsze można, snując przy okazji domysły na temat tego, jak taki powrót mógłby wyglądać. Co do Amy Poehler, to zapytana, co aktualnie porabia Leslie, odpowiedziała: "Może jest prezydentem Księżyca". Wcale byśmy tego nie wykluczali.

"Parks and Recreation" jest dostępne w serwisie Amazon Prime Video.

REKLAMA