"One Day at a Time" – data premiery 3. sezonu. Serialowa rodzina powiększy się o kilka znanych twarzy

"One Day at a Time" (Fot. Netflix)

0

"One Day a Time" wróci tej zimy z 3. sezonem, który będzie mieć prawdziwie gwiazdorską obsadę gościnną. Kto zagra do tej pory niewidzianych członków rodziny Alvarezów?

Netflix ogłosił, że "One Day at a Time" powróci 8 lutego 2019 roku. 3. sezon będzie składać się z 13 odcinków, w których ponownie spotkamy pochodzącą z Kuby rodzinę Alvarezów: Penelope (Justina Machado), jej dwójkę nastoletnich dzieciaków oraz ich babcię Lydię (Rita Moreno).

Do obsady "One Day at a Time" dołączy kilka znanych osób, które wystąpią w serialu gościnnie. Gloria Estefan zagra Mirthę, siostrę Lydii. Danny Pino wcieli się w Tito, brata Penelope, z kolei znane z "Brooklyn Nine-Nine" Stephanie Beatriz i Melissa Fumero pojawią się w roli jej kuzynek, Pilar i Estrellity.

I na tym nie koniec, bo pojawi się jeszcze Joe Manganiello jako brat postaci Eda Quinna, Alan Ruck jako ojciec Schneidera i India de Beaufort jako nowa miłość Schneidera. Co ciekawe, aktorka prywatnie jest żoną Todda Grinnela, odtwórcy roli kanadyjskiego sąsiada Alvarezów.

Wygląda na to, że w kuchni Penelope i Lydii w nowym sezonie będzie wyjątkowo tłoczno i przy okazji też głośniej niż zwykle. ¡Dale, familia, dale!

"One Day at a Time" jest dostępne w serwisie Netflix.