8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sorry for Your Loss" (Fot. Facebook Watch)

"Sorry for Your Loss" z zamówieniem na 2. sezon. TVP chce kupić Showmax. Jennifer Grey w obsadzie "Chirurgów". A oprócz tego "Star Trek: Discovery", "Modern Family" i nie tylko.

1. "Sorry for Your Loss" z zamówieniem na 2. sezon. Facebook zamówił 2. sezon serialu "Sorry for Your Loss". Razem z nim zamówienie na kolejne sezony dostały młodzieżowe seriale "Five Points" i "Sacred Lies" oraz reality show "Huda Boss".

2. TVP chce kupić Showmax. Jak donoszą Wirtualne Media, pierwsze kontakty w tej sprawie już były.

3. Jennifer Grey w obsadzie "Chirurgów". Jennifer Grey zagości na dłużej w "Chirurgach". Nic w tym momencie nie wiemy na temat jej roli, ale TVLine zgaduje, że może zagrać matkę Jo.

4. Jennifer Garner w nowym serialu J.J. Abramsa. Jennifer Garner – dawna Agentka o stu twarzach – dołączyła do obsady miniserialu "My Glory Was I Had Such Friends" platformy Apple, który produkuje J.J. Abrams. Serial oparty jest na wspomnieniach Amy Silverstein, która opisała, jak wspierały ją przyjaciółki, kiedy czekała na transplantację serca. Scenariusz pisze Karen Croner.

5. Netflix podaje, kto zagra w 2. sezonie "Narcos: Meksyk". Powróci Diego Luna jako Félix Gallardo, a jednym z głównych bohaterów będzie także agent DEA, którego zagra Scoot McNairy.

6. Rosną szanse na 11. sezon "Modern Family". Trwają jeszcze negocjacje kontraktów, ale 11. sezon "Modern Family" prawie na pewno zostanie zamówiony. W tym momencie jest mowa o przynajmniej 18 odcinkach.

7. Paul James w obsadzie "Mixtape". Aktor znany z "The Path" przejmie rolę Raúla Castillo.

8. Zwiastun 2. sezonu "Star Trek: Discovery". Pojawił się pełny zwiastun 2. sezonu "Star Trek: Discovery", w którym pierwsze skrzypce gra Ethan Peck, czyli nasz nowy Spock. Premiera 18 stycznia na Netfliksie.

star-trek-discovery-season-2-poster

REKLAMA