Natasha Lyonne w "Russian Doll", nowym serialu Netfliksa. Premiera już w lutym – zobaczcie zdjęcia!

"Russian Doll" (Fot. Netflix)

Czarna komedia z Natashą Lyonne w roli głównej, kobiecą ekipą za sterami i niekończącą się imprezą w tle? Brzmi intrygująco. "Russian Doll" zadebiutuje w Netfliksie już w lutym.

Wyobraźcie sobie, że utknęliście na imprezie, z której za nic nie możecie się wydostać. Nadia, grana przez Natashę Lyonne bohaterka serialu "Russian Doll", ma dokładnie taki problem. No, prawie dokładnie, bo trafiwszy na nowojorskie przyjęcie charytatywne, na które została zaproszona jako gość honorowy, wpadła w pętlę czasu.

Tak przynajmniej czytamy w opisie serialu, którego twórczyniami są Natasha Lyonne, Amy Poehler i Leslye Headland. Trzeba przyznać, że brzmi to dość enigmatycznie i podobnie prezentuje się w teaserze zawierającym datę premiery i wybuchającą matrioszkę.

Niewiele mówią nam także pierwsze zdjęcia, ale wszystko to wygląda na tyle niecodziennie, że czujemy się zaintrygowani. Oprócz znanej ostatnio z "Orange Is the New Black" Lyonne w obsadzie znajdują się Greta Lee ("High Maintenance"), Yul Vazquez ("Narcos: Meksyk"), Elizabeth Ashley ("Treme") i Charlie Barnett ("Chicago Fire"). Gościnnie pojawić się mają również m.in. Chloë Sevigny ("Bloodline"), Dascha Polanco ("Orange is the New Black"), Rebecca Henderson ("Westworld") i Jeremy Bobb ("Ucieczka z Dannemory").

1. sezon "Russian Doll" będzie liczyć 8 odcinków, które zostały wyreżyserowane przez Natashę Lyonne, Leslye Headland i Jamie Babbit. Premiera w Netfliksie 1 lutego.

russiandoll1

russiandoll2

russiandoll3

russiandoll4

russiandoll5

russiandoll6

REKLAMA